Polecamy nowy numer Sami Swoi Magazyn!

  • Post author:
Udostępnij:

Nowy numer Sami Swoi Magazyn jest już w naszych punktach kolportażu! Piszemy m.in. o wyborze nowej  premier Wielkiej Brytanii, Liz Truss i o reakcjach Polonii na tę nominację. Mamy ciekawy raport o najlepszych i najgorszych miejscach pracy w UK. Zapowiadamy sporo inicjatyw polonijnych, jak choćby październikowy weekend, który poświęcony będzie w całości naszemu wybitnemu kompozytorowi, Fryderykowi Chopinowi. Piszemy też o polskich perełkach, które można odkryć na Wyspach.

Reklama

Polecamy teksty naszych felietonistów. Można się z nimi nie zgadzać, ale na pewno – warto przeczytać. Anna Meller pisze o sztuce panowania nad lękiem, a Rafał Przybylok, w kolejnym odcinku poświęconym herbacie – o tajemnicach pewnego czerwonego krzewu. Stylistka Izabela Orłowska radzi, co ubrać, by wyglądać szczuplej. A Jacek Żakowski radzi p

Radzimy, jak nie dać się oszukać w internecie oraz jak oszczędzać, by przynosiło to efekty. Piszemy też o Polakach, zafascynowanych morsowaniem i imprezach morsowych, które organizują w Wielkiej Brytanii. Jak zwykle mamy też dla Was satyry Piotra Bielkowicza oraz kącik dla dzieci.

Jak w każdym numerze, publikujemy najważniejsze informacje, przydatne Polakom w Wielkiej Brytanii – dane i telefony najważniejszych instytucji, szkół, parafii itp. I oczywiście wielki imprezownik – czyli przydatne informacje o tym, jak można ciekawie spędzić czas w Londynie.

 

Możecie go też przeczytać tu:

lub na na Issue

Reklama

Udostępnij: