You are currently viewing Jest wiosna, jest  nowy numer magazynu Sami Swoi!

Jest wiosna, jest nowy numer magazynu Sami Swoi!

  • Post author:
Udostępnij:

Strefa Interesów z dwoma Oskarami!

Reklama

Mieliśmy nosa! W lutowym magazynie pisaliśmy o polsko-brytyjskim filmie „Strefa Interesów”. Inspirowany powieścią Martina Amisa o tym samym tytule, został w całości zrealizowany w Polsce. Produkcja była nominowana w pięciu kategoriach do Oskara. I… zdobyła dwie statuetki!

Piszemy o tym w bieżącym numerze. Ale nie tylko. Zapowiadamy nadchodzące wydarzenia kulturalne w POSK. Piszemy o tym, gdzie można wybrać się na wakacje i można zrobić w wolnym czasie.

Publikujemy dwa raporty: o zawodach przyszłości oraz o przyszłości ogrodów zoologicznych. W dziale zdrowie polecamy teksty o poprawie dobrostanu seniorów, zaburzeniach słuchu i życiu po utracie wzroku, a w części biznesowej – między innymi o kobietach w biznesie oraz o modzie na kupno rzeczy używanych i odrestaurowanych. W części „Po godzinach” piszemy o sposobach na długowieczność i rodzajach wypoczynku.

Mamy też dla Was niespodziankę – wkładkę w środku magazynu z okazji jubileuszu działalności naszego sponsora, Sami Swoi Przekazy Pieniężne.

Polecamy też felietony naszych stałych publicystów: księdza Bartosza Rajewskiego i Jacka Żakowskiego, kalendarium wydarzeń historycznych, strefę dzieci, satyry Piotra Bielkowicza i horoskop.

Magazyn w wersji papierowej znajdziecie w punktach dystrybucji, a w wersji elektronicznej – tu

Reklama

 


Udostępnij: