You are currently viewing Już jest! Nowy numer Sami Swoi Magazyn!

Już jest! Nowy numer Sami Swoi Magazyn!

  • Post author:
Udostępnij:

Ukazał się lutowy numer Sami Swoi Magazyn! A w nim sporo interesujących tekstów dla Polonii w UK. O czym piszemy?

Reklama

Jest sporo aktualności, którymi żyje Polonia. To przede wszystkim relacja z 50 Balu Polskiego, który  jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem kulturalnym w życiu polskiej społeczności emigracyjnej w Anglii. Piszemy też o nowym ambasadorze Polski w Wielkiej Brytanii, o kongresie polskich studentów w Oxfordzie i o zbliżających się wyborach polskiej Miss w UK.

Piszemy o tendencji do porzucania miast i wyprowadzaniu się na wieś. Widać ją zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce. Piszemy o tym, jakie książki najchętniej czytali Polacy w 2021 roku. Przedstawiamy też sporo pomysłów na własny biznes, który można otworzyć w Wielkiej Brytanii. Są też Walentynki, przypadające w połowie miesiąca Święto Zakochanych.

Znajdziecie u nas także porady kulinarne Barbary Adamczewskiej, a także satyry, dotyczące aktualnych wydarzeń politycznych i społecznych, przygotowane przez Petera Bielkowicza.

I oczywiście polecamy materiały naszych stałych felietonistów – Jacka Żakowskiego, księdza Bartosza Rajewskiego, Małgorzaty Mroczkowskiej i Krystyny Kotlińskiej. Jest co czytać i nad czym się zastanawiać.

Warto przeczytać materiały o zdrowiu, o tym, jak radzić sobie z samotnością i depresją, o zdrowym stylu życia i o systemie opieki nad kobietami w ciąży w UK.

Mamy też, jak w każdym numerze, najważniejsze informacje, przydatne Polakom w Wielkiej Brytanii – dane i telefony najważniejszych instytucji, szkół, parafii itp. I oczywiście wielki imprezownik – czyli przydatne informacje o tym, jak można ciekawie spędzić czas w Londynie.

Zapraszamy do lektury

Cały numer znajdziecie tu:

 

https://issuu.com/goniec.polski/docs/goniec_wydanie_746

Reklama

Udostępnij: