You are currently viewing  Liliana Gronkiewicz – 11-letnia mistrzyni świata

Liliana Gronkiewicz – 11-letnia mistrzyni świata

• Post author:
Udostępnij:

Jej pasją są sporty walki. Trenuje kickboxing i boks od sześciu lat pod okiem taty trenera Artura Gronkiewicza, który jest założycielem klubu Street Kickboxing Club  w Worksop i wujka Roberta Gronkiewicza, który jest drugim trenerem w klubie. Poznajcie Lilianę Gronkiewicz, 11-letnią  mistrzynię świata.
Lilianka pomimo młodego wieku ma za sobą wiele startów na różnego rodzaju turniejach reprezentując Polskę. Do  najważniejszych można zaliczyć zdobyty złoty medal na mistrzostwach Świata WKO Open World Championships 2023 w kickboxingu, oprócz tego wywalczyła na mistrzostwach świata srebrny medal i brąz. W mistrzostwach Europy zdobyła aż cztery złote medale, a na mistrzostwach Anglii złoty medal i srebrny. Miała już za sobą pierwszy start w formule Full Contact, gdzie pewnie wygrała swój pojedynek. Oprócz tego Liliana została nominowana i otrzymała dwie nagrody Grand Prix World Series za najlepszego zawodnika w kickboxingu i boksie w roku 2023 w swojej kategorii wiekowej.
Zawodniczka poszukuje firm bądź ludzi, którzy chcieliby zasponsorować jej przygodę ze sportem. Każde wsparcie mile widziane, bo na razie spore koszty startów  oraz sprzętu sportowego pokrywają rodzice. Osoby zainteresowane wsparciem Lilianki proszone są o kontakt pod numerem telefonu 07581042646. Trzymamy kciuki za naszą wojowniczkę!