Portal dla dorosłych chce zostać patronem stadionu Evertonu

  • Post author:
Udostępnij:

W 2024 roku Everton planuje wyprowadzić się z obecnego stadionu Goodison Park i przenieść się na nowy, wciąż budowany obiekt. Prawa do nazwy nowej areny liverpoolczyków chciałaby nabyć strona z filmami dla dorosłych. W grę wchodzi 200 milionów dolarów.
Jak dowiedzieli się dziennikarze “Prolific North”, popularna amerykańska strona z kamerkami dla dorosłych chciałaby złożyć Evertonowi ofertę, w ramach której nazwa strony znalazłaby się w nazwie stadionu na 10 lat. Firma obiecuje, że w przypadku otrzymania praw do nazwy stadionu, ograniczy emisje dwutlenku węgla na obiekcie i sprawi go przyjaznym środowisku. Ponadto miałaby organizować na stadionie swoje wydarzenia, wspierać akcje “No Nut November”, związaną ze zdrowiem seksualnym oraz organizować wydarzenia w czerwcu, który jest Miesiącem Świadomości.

Reklama

Portal dla dorosłych, który chciałby nabyć prawa do nazwy nowego stadionu Evertonu, już nie po raz pierwszy chce zaistnieć w świecie sportu. Firma, której stronę odwiedza ponad 600 milionów użytkowników miesięcznie, w lipcu tego roku próbowała zostać sponsorem drużyny baseballowej New York Yankees. W 2020 roku próbowała za to zakupić prawa do stadionu drużyny futbolu amerykańskiego New Orleans Saints.

Nowy stadion Evertonu prawdopodobnie zostanie oddany do użytku w 2024 roku, a jego robocza nazwa Bramley-Moore Dock Stadium nawiązuje do portowego charakteru Liverpoolu.

Reklama

Udostępnij: