You are currently viewing Na loterii wygrali fortunę

Na loterii wygrali fortunę

  • Post author:
Udostępnij:

Para z Wielkiej Brytanii zignorowała trzy maile informujące o wygranej na loterii. Przy czwartej James Briggs postanowił jednak zadzwonić do The National Lottery, by upewnić się, czy naprawdę jest zwycięzcą fortuny. Okazało się, że razem z żoną będzie teraz dostawał tysiące funtów miesięcznie.

Reklama

3 sierpnia w loterii The National Lottery można było wygrać 10 tysięcy funtów, wypłacanych comiesięcznie przez 30 lat. Wylosowanymi szczęściarzami okazała się para z Walsall – miasta w środkowej Anglii, w hrabstwie metropolitalnym West Midlands – James i Sally Briggs. W losowaniu zwycięskimi liczbami były 2, 11, 17, 30, 38 i Life Ball 3.

Dostali trzy maila informujące o wygranej fortunie. Nie traktowali ich jednak poważnie. Dopiero przy czwartej wiadomości z 9 października James, na którego skrzynkę przychodziły, uznał, że może być prawdziwa. – Nic nie powiedziałem Sally, ale zdecydowałem, że następnego dnia zadzwonię na infolinię National Lottery i sprawdzę, czy wszystkie te maile są prawdziwe – wspominał James, cytowany przez portal NY Post.

Po wykonanym połączeniu mężczyzna zadzwonił do żony i powiedział jej, że ma coś do przekazania, gdy tylko wróci do domu z pracy. Kobieta nie zareagowała jednak entuzjastycznie, tylko pomyślała, że stało się coś złego… Para za otrzymane pieniądze zamierza m.in. spłacić pożyczkę na samochód, zainwestować w nieruchomość i wybrać się na wycieczkę do Vancouver.

Reklama

Udostępnij: