You are currently viewing Na zimne wieczory – Sami Swoi Magazyn

Na zimne wieczory – Sami Swoi Magazyn

  • Post author:
Udostępnij:

Jest już gotowy nowy numer Sami Swoi Magazyn! O czym piszemy w listopadzie?

Reklama

Przede wszystkim o wyborach. Nie tylko parlamentarnych, ale i wyborach Miss Polski w UK i Irlandii; tylko u nas znajdziecie też wywiad z nową Miss. Publikujemy też inne materiały polonijne – o nowych projektach POSK, o naborach do zespołów Tatry i Ojczyzna, o turnieju bokserskim Polska – Anglia. Warte przeczytania są też felietony – Jacka Żakowskiego, księdza Bartosza Rajewskiego oraz Wiktora Moszczyńskiego.

Polecamy świetny tekst stylistki Izabeli Orłowskiej o odpowiednim doborze kolorów w swoim życiu, a także artykuł o tym, że coraz więcej osób rezygnuje z jedzenia mięsa. Do tego publikujemy dwa raporty – o rozwoju sztucznej inteligencji oraz o branży zielonej energii.

W dziale biznes piszemy m.in. o robotyzacji oraz o rozwoju nowoczesnego transportu, a w sekcji zdrowie – o wątrobie i jej regeneracji, o zbawczej roli snu, o samotności seniorów oraz o tym, dlaczego warto czytać dzieciom.

Mamy też dla Was kalendarium wydarzeń historycznych, kącik satyryczny Petera Bielkowicza, strony z zagadkami dla dzieci, imprezownik, informator oraz horoskop na listopad.

Gazeta w czwartek będzie w punktach kolportażu, a w wersji elektronicznej możecie przeczytać ją tu.

Zapraszamy do lektury!

Reklama

 

 


Udostępnij: