You are currently viewing Nadchodzi finał Bee A Star Festival!

Nadchodzi finał Bee A Star Festival!

  • Post author:
Udostępnij:

Pierwsza edycja Konkursu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży “Bee A Star Festival” nabiera rozpędu, a gorące przygotowania do Wielkiego Finału festiwalu idą pełną parą!

Reklama

 Bee A Star Festival to nowa inicjatywa dla polskich dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 18 lat w Wielkiej Brytanii. Pomimo że Finał konkursu odbywa się w Manchesterze, to zgłoszenia napływały z całego kraju – co umożliwiła organizacja etapu Eliminacji w trybie online.

Zgłoszenia zbierane były do 30 września tego roku, i specjalna Komisja Artystyczna Festiwalu wyłoniła dziewiętnastu solistów (w trzech kategoriach wiekowych: 5 – 9 lat, 10 – 11 lat, oraz 12 – 18 lat) i dwie grupy wokalne, które wystąpią na dużej scenie Festiwalu już 5 listopada! Wielki Finał to będzie prawdziwe święto polskiej muzyki, celebrowane w piękny sposób, oddające hołd bogatemu dorobkowi polskich artystów ostatnich dekad. Finaliści powalczą o nagrodę Grand Prix Festiwalu, a także o pierwsze, drugie i trzecie miejsce w każdej z kategorii – a oceniać ich będzie wspaniałe jury w składzie: Amanda Lepusińska (Voice UK), Monika Evans (Deva Fest), Artur Biernat (Top Model TVN), Damian Kutryb (GFF Damian Dance Studio) oraz Łukasz Tymków (Sami Swoi Radio) – a przewodniczyć panelowi jurorskiemu będzie lokalny muzyk, producent, oraz artysta – ‘’Dziobu’’.

W trakcie trwania wydarzenia będzie miał miejsce też szereg występów gości specjalnych, którzy swoją obecnością dodadzą pewności siebie młodym Uczestnikom oraz ich bliskim!

Jednak “Bee A Star” to nie tylko [zdrowa!] rywalizacja, nagrody, i występy. Dzięki zaangażowaniu lokalnych biznesów, będzie to bardzo wyjątkowe wydarzenie w lokalnym kalendarium – gdzie nie tylko będzie można za symboliczną opłatą zasiąść w ogromnym audytorium i posłuchać prezentacji konkursowych, ale także dobrze zjeść, napić się kawy w świetnym towarzystwie, czy nawet zrobić sobie brokatowy tatuaż i ubezpieczyć samochód!

Gorąco zachęcamy do udziału w tym bardzo wyjątkowym wydarzeniu! Ilość miejsc ograniczona – informacje na temat tego jak zarezerwować wejściówki na Wielki Finał jest dostępna w mediach społecznościowych Festiwalu (@beeastarfestival na Instagramie, oraz @BeeAStarFestival na Facebooku).

Reklama

Udostępnij: