Nożownik zabił 9-latkę

  • Post author:
Udostępnij:

9-letnia Lilia Valutyte zginęła w wyniku ataku nożownika w mieście Boston w Wielkiej Brytanii. Policja publikuje zdjęcie poszukiwanego w związku ze sprawą mężczyzny.

Reklama

Do ataku na 9-letnią Lilię Valutyte doszło w czwartek, po godzinie 18. Dziewczynka, z licznymi ranami kłutymi, została odnaleziona w pobliżu swojego domu. Dziecko zmarło w wyniku odniesionych obrażeń. Relacje świadków wskazują, że dziewczynka została zaatakowane przez nieznanego sprawcę, kiedy bawiła przed domem wraz z młodszą siostrą.

Sprawą zajmuje się lokalna policja, która w piątek zatrzymała już w związku z morderstwem dwóch mężczyzn. Zostali oni jednak zwolnieni z aresztu, bez postawienia zarzutów.

W sobotę służby opublikowały równiez zdjęcie mężczyzny, który jest “pilnie” poszukiwany w związku ze sprawą Lilia Valutyte. Policja publikując zdjęcie apeluje, aby dzwonić pod numer alarmowy.

BBC News podaje, że rodzina zamordowanej 9-latki została otoczona opieką psychologiczną. Informuje też, że rodzina 9-latki pochodzi z Litwy.

Reklama

Udostępnij: