Policja szuka George’a

  • Post author:
Udostępnij:

Funkcjonariusze policji w Durham w Anglii apelują o  pomoc w poszukiwaniu czteroletniego George’a Jacka Temperley-Wellsa. Chłopiec miał razem z matką wyjechać do Turcji pod koniec czerwca. “Policja ma poważne obawy o jego dobro i musi pilnie zlokalizować George’a i porozmawiać z jego matką – przekazały służby w komunikacie.

Reklama

Według policji George po raz ostatni był widziany w porcie w tureckim kurorcie Antalya. Dwa wykonane wówczas zdjęcia policja opublikowała na Twitterze. Widać na nich chłopca z rodzicami: 28-letnią Brogan Elizabeth Temperley i 41-letnim Scottem Nigelem Wellsem. George razem z matką mieli opuścić Wielką Brytanię 29 czerwca tego roku.

“Policja jest poważnie zaniepokojona o jego dobro, musi pilnie zlokalizować George’a i porozmawiać z jego matką – czytamy w komunikacie policji w Durham. – Każdy, kto ma z nią kontakt, proszony jest o zachęcenie jej do natychmiastowego skontaktowania się ze służbami w Turcji lub Wielkiej Brytanii w celu potwierdzenia jej miejsca pobytu i/lub uzyskania pomocy w powrocie do domu”.

George ma rude włosy, jasną cerę i ciemne oczy. Jego matka jest opisywana jako szczupła z długimi, ciemnymi włosami i ciemnymi oczami.

Reklama

 


Udostępnij: