Samochodowa ekipa z UK w Polsce

  • Post author:
Udostępnij:

Ekipa  z ‘The Grand Tour’ –  Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May – jest w Polsce,  wraz z ekipą filmową oraz zestawem bardzo nietypowych samochodów. Kręcą prawdopodobnie jeden z kolejnych odcinków popularnego programu.

Reklama

Wszystko zaczęło się w Gdańsku. Na gdańskich ulicach można było  zobaczyć Hammonda za kierownicą Chevroleta SSR. To rzadko spotykany samochód na polskich drogach. Jeremy Clarkson wybrał jeszcze bardziej udziwnioną maszynę. To Misuoka Le-Seyde, samochód wyprodukowany w liczbie 500 egzemplarzy. James May jechał Crosley Convertible.

Jeden z użytkowników Reddita zdradził „potwierdzone informacje”, że ekipa wyprodukuje dwa odcinki specjalne: jeden z nich odbędzie się w Polsce, a drugi w Skandynawii. Wiele źródeł podawało, że motoryzacyjni showmani odwiedzą inne polskie miasta. Niektóre źródła mówią, że pojawią się w Poznaniu, Krakowie, Żaganiu, Świebodzinie oraz Pustyni Błędowskiej.

Z każdym kolejnym dniem te informacje się potwierdzają. Po Gdańsku Brytyjczyków widziano już w Olkuszu, skąd mieli się udać na wspomnianą pustynię. Z kolei doniesienia z Poznania dają pewność, że w polskim odcinku nie zabraknie ścigania i wyzwań na torze:

Fani motoryzacyjnej serii muszą się uzbroić w cierpliwość, ponieważ premiera nowego sezonu “The Grand Tour” odbędzie się dopiero za kilka miesięcy.

Reklama

Udostępnij: