You are currently viewing Wiatr zerwał dach z O2 Areny

Wiatr zerwał dach z O2 Areny

  • Post author:
Udostępnij:

Orkan Eunice uszkodził konstrukcję dachu londyńskiej O2 Areny! Wiatr w Wielkiej Brytanii osiąga rekordowe prędkości, a podmuchy dochodzą nawet do 200 km na godzinę!

Reklama

Silny wiatr zerwał dach z olimpijskiej O2 Areny. Zerwało część konstrukcji, na której terenie znajdują się m.in. restauracje, bary, sklepy oraz kino. Około 1000 osób zostało ewakuowanych. Sympatycy sportu mogą kojarzyć O2 Arenę z igrzysk olimpijskich oraz paraolimpijskich w Londynie w 2012 r. Wówczas ze względu na zasady igrzysk dotyczące sponsorowania imprezy przez korporacje obiekt nosił nazwę North Greenwich Arena. W tym miejscu regularnie odbywają się koncerty największych gwiazd sceny muzycznej. W przeszłości wystąpili tu między innymi Led Zeppelin, Britney Spears, Rihanna, Madonna, Lady Gaga, Bon Jovi czy One Direction.

Eunice nadciąga do Polski
Orkan Eunice, który doprowadził do ewakuacji O2 Areny, przesuwa się z zachodu na wschód Europy. W ciągu ostatnich godzin oprócz Brytyjczyków jego skutki mogą odczuwać mieszkańcy Niemiec oraz krajów Beneluksu. Do Polski Eunice ma dotrzeć w nocy z piątku na sobotę.

Reklama

Udostępnij: