Włożył do cewki moczowej kabel USB

  • Post author:
Udostępnij:

15-latek z Wielkiej Brytanii trafił do szpitala po akcji, która była na tyle nietypowa, że lekarze zdecydowali się ją opisać na platformie ScienceDirect. Nastolatek wprowadził do cewki moczowej kabel USB, który tak się splątał, że nie mógł go wyciągnąć. Chłopca do szpitala zaprowadziła więc jego mama.
“15-letni pacjent został przeniesiony na nasz oddział ze swojego lokalnego szpitala po tym, jak samodzielnie wprowadził do cewki moczowej kabel USB w kontekście eksperymentów seksualnych” – czytamy w opisie raportu. Nastolatek w listopadzie 2021 roku został przywieziony na Szpitalny Oddział Ratunkowy przez swoją mamę. Podczas wywiadu medycznego i po tym, jak kobieta opuściła gabinet, 15-latek powiedział lekarzom, że użył kabla zamiast linijki, by zmierzyć w ten sposób długość prącia.Następnie “w celach seksualnych” 15-latek wprowadził kabel USB do cewki moczowej. Wkrótce po wprowadzeniu kabla chłopak próbował go samodzielnie usunąć. Kabel był jednak zbyt mocno splątany, a jego wprowadzenie wywołało krwiomocz. Próba wyciągnięcia kabla przez lekarzy na SORze również okazała się nieskuteczna. Dopiero w kolejnym szpitalu
15-latek został poddany operacji, dzięki której udało się wyciągnąć kabel. Lekarze dodali w raporcie, że chociaż zatrzymane w cewce moczowej ciała obce nie są rzadkością, to po raz pierwszy spotkano się z tym, by w ciele utknął kabel USB. Jak dodają lekarze, takie przypadki mogą świadczyć o niewystarczającym poziomie edukacji seksualnej.

Reklama
Reklama

Udostępnij: