You are currently viewing Wspieraj z Sami Swoi zbiórki dla UKrainy

Wspieraj z Sami Swoi zbiórki dla UKrainy

  • Post author:
Udostępnij:

POMAGAMY UKRAINIE! Wspieraj z Sami Swoi zbiórki na pomoc humanitarną!

Reklama

Swojaki! Jesteśmy dziś świadkami niewyobrażalnego nieszczęścia jakie człowiek może spotkać na swojej drodze – wojny.

Jako wieloletni lider w przekazach pieniężnych do Polski, postanowiliśmy uruchomić bezpłatne, expresowe przekazy pieniężne na rzecz pomocy humanitarnej dla Ukrainy. Przelewy będą realizowane po preferencyjnym kursie, a wszelkie koszty administracyjne zostaną pokryte przez Sami Swoi.

Zdecydowaliśmy się wesprzeć czołowe programy pomocy humanitarnej dla poszkodowanych organizowane m.in. przez Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, Polski Czerwony Krzyż, Polską Akcję Humanitarną, Caritas, Maltańską Służbę Medyczną lub bezpośrednio na konto Narodowego Banku Ukrainy w Polsce.

Aktualnie przez system online zbieramy środki na Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, natomiast przez telefon można dokonać wpłaty na inicjatywy wyżej wymienionych organizacji.

Już teraz wsparcie zrealizujesz online, dzwoniąc na naszą infolinię pod numer 0207 09 92 441 oraz w placówkach na Ealing Broadway i w Luton.

POMAGAMY UKRAINIE! Wspieraj z Sami Swoi zbiórki na pomoc humanitarną! Sprawdź i wspieraj z nami https://www.przekazypieniezne.com/pomagamy-ukrainie

Dołącz do tysięcy zaangażowanych Polaków i wspieraj z nami!

Reklama

Udostępnij: