You are currently viewing Zginął, ratując mamę

Zginął, ratując mamę

  • Post author:
Udostępnij:

14-letni Polak zmarł od odniesionych ran, których doznał próbując ratować swoją mamę. Kobieta została zaatakowana przez nożownika. Do zdarzenia miało dojść prawdopodobnie w domu ofiar w Manchesterze.

Reklama

“Manchester Evening News” informuje, że do zdarzenia doszło w czwartek 9 czerwca. 14-letni Polak próbował ratować mamę przed atakiem nożownika. Niestety chłopiec również został dźgnięty nożem. 14-latek zmarł w sobotę 11 czerwca wieczorem w wyniku odniesionych obrażeń.

Matka chłopca przebywa w szpitalu Około 40-letnia kobieta jest w stanie stabilnym. Do zdarzenia miało dojść prawdopodobnie w miejscu, w którym mieszkały ofiary tej napaści.
“Kochał swojego Xboxa i piłkę nożną, był kibicem Manchesteru City. Był taki, jak każdy inny chłopiec w jego wieku. Pomagał tak wielu ludziom, nawet tym, których dopiero co poznał. Dla naszej rodziny jest bohaterem” – przekazali najbliżsi zmarłego chłopca.

Policja poinformowała, że domniemanym sprawcą ataku jest 44-letni mężczyzna z Manchesteru. Dzień po ataku został on zatrzymany w hrabstwie Kent na południu Anglii. Obecnie  jest przesłuchiwany. Z nieoficjalnych ustaleń dziennika wynika, że napastnik miał wcześniej znać swoje ofiary.

Reklama

Udostępnij: