You are currently viewing Złote medale dla Polaków!

Złote medale dla Polaków!

  • Post author:
Udostępnij:

Polacy ze złotymi medalami na mistrzostwach Europy jednej z największych organizacji kickboxingu w Wielkiej Brytanii WKO Open European Championships 2024 .
Kadra Polski WKO w składzie ośmiu zawodników wywalczyła medale na mistrzostwach Europy, które odbyły się 28 kwietnia w miejscowości Barnsley. Rywalizowali ze sobą zawodnicy z różnych krajów. Team WKO POLAND prowadzony przez Artura Gronkiewicza, przy wsparciu innych trenerów (Kuba Mironiuk, Tomasz Czernicki, Robert Gronkiewicz), wywalczył aż pięć złotych medali, pięć srebrnych medali i trzy brązowe medale. Pomimo wielu Polaków startujących na mistrzostwach Europy tylko team WKO POLAND reprezentował Polskę, czterech zawodników przyleciało z Polski z klubu Garda Fight Club.
Medalistami  mistrzostw Europy są :
Zuzanna Lewczuk złoto w formule K1 i srebrny medal w kickboxing light contact ,
Aleksandra Tomczuk srebro w formule K1 i drugi srebrny medal w formule K1 wyższa kategoriia wagowa,
Gabriel Śliwa złoty medal w  boksie oraz brązowy medal w formule kickboxing ligh contact ,
Rafał Witkowski złoty medal w formule K1,
Alexander Owczarek złoty medal w  boksie ,
Damian Kamiński brązowy medal w boksie,
Cezary Pączek złoty medal w formule Low Kick oraz srebrny medal w K1 ,
Przemek Pączek brązowy medal w boksie.
Ogromne brawa dla wszystkich zawodników godnie reprezentujących nasz kraj. Walki zawodników były bardzo zacięte co na pewno podobało się kibicom. Oczywiście kadra Polski WKO POLAND walczy na mistrzostwach Europy Tatami, które odbędą się 26 maja. Polonia z Anglii i nie tylko trzymamy kciuki za naszych wspaniałych zawodników. Podziękowania za wsparcie sponsorom oraz naszemu patronowi medialnemu  Sami Swoi News – komentuje Artur Gronkiewicz.

Reklama
Reklama

Udostępnij: