You are currently viewing Rosyjski polityk grozi Wielkiej Brytanii

Rosyjski polityk grozi Wielkiej Brytanii

  • Post author:
Udostępnij:

Rosyjski polityk   Andriej Gurulow, deputowany do Dumy Państwowej i przyjaciel Władimira Putina, straszy Wielką Brytanię bronią jądrową. “Możemy zamienić Wielką Brytanię w pustynię”.

Reklama

Rosyjski deputowany Andriej Gurulow został zapytany w rosyjskiej telewizji Rossija 1. Zapytany o wojnę w Ukrainie. – Wygramy i przetrwamy bez względu na koszty – stwierdził. Polityk powiedział także – co jest oczywistym kłąmstwem – że połowa żołnierzy, którzy walczą w Ukrainie, to obcokrajowcy. Starał się także zastraszyć Europę mówiąc, że Rosja może sięgnąć po broń jądrową. – Owszem, możemy jej użyć, ale nie w Ukrainie, bo wciąż będziemy tam żyć. – Jeśli zamienimy Wyspy Brytyjskie w marsjańską pustynię, używając taktycznej broni nuklearnej, to dla kogo oni uruchomią art. 5? – pytał. – Dla nieistniejącego państwa, które zostało zamienione w marsjańską pustynię? – dodał i podkreślił, że to samo może stać się w przypadku “sytych, niemieckich burgerów, których tyłek już zaczyna marznąć przed nadchodzącą zimą”. – Zamarznie wtedy nie tylko ich dom. cały naród pogrąży się w chaosie, co zasadniczo oznacza śmierć – dodał.

Gurulow mówił także, że Niemcy powinni zrozumieć, że zakręcenie kurka z rosyjskim gazem, jest efektem decyzji podjętych przez “centralę w Berlinie”. Zaznaczył, że Rosja nie powinna obawiać się sięgnięcia po broń nuklearną wobec krajów NATO, jeśli siły Sojuszu wejdą do Ukrainy.

Reklama

Udostępnij: