You are currently viewing Co jeszcze czeka Was w maju?

Co jeszcze czeka Was w maju?

  • Post author:
Udostępnij:

Przeczytajcie nasz horoskop, który powstał we współpracy z wrozbyonline.pl 

Reklama

Baran

 

Drogi Baranie, maj 2024 roku sprzyja refleksji i weryfikacji osiągnięć. Wiosna sprzyja obrachunkom, a Ty zechcesz wykorzystać nadarzające się szanse i z werwą ruszysz do pracy.  Warto poświęcić czas na analizę błędów, by w przyszłości ich uniknąć. Jeśli jesteś samotnym Baranem, to poświęcisz sporo czasu, by nawiązać nowe znajomości. To godne pochwały, bo już niebawem wszechświat da Ci szansę na miłość. To może być początek stabilnego związku. Maj przyniesie także liczne szanse na romantyczne przygody, które wspomina się na starość, siedząc z kocem na kolanach w bujanym fotelu… W finansach może pojawić się nieoczekiwana możliwość zarobku, ale uważaj na pomoc płynącą w wątpliwych źródeł.

I CHING radzi: by naprawić błędy przeszłości wynikające ze ślepego uporu, trzeba przyjąć strategię, w której po pierwsze, szanuje się tradycję, po drugie, unika starych błędów, po trzecie – szanuje opinie innych, także te odmienne.

 

Byk

 

Drogi Byku, bieżący miesiąc 2024 roku to czas niespodzianek w każdej dziedzinie życia. Spodziewaj się też zmiennych nastrojów. Przygotuj się na to, że każdy dzień może okazać się wyzwaniem dla Twoich zasad, grafiku i codzienności. Unikaj pochopnych decyzji, choć zachowuj otwartość i elastyczność. Nie raz, nie dwa może się bowiem okazać, że życie ma dla Ciebie wiosenne miłe chwile. Możliwe, że poznasz kogoś, kto zawróci Ci w głowie, burząc Twój poukładany świat… Korzystnie byłoby zadbać o relaks i lekką dietę, by wesprzeć organizm w okolicznościach wymagających elastyczności i – co tu ukrywać – frustrujących. Poza tym nie będzie łatwo o harmonię w długoletnich relacjach z innymi. W stałych związkach możliwe burzliwe kłótnie, ciche dni, ale i namiętne chwile.

I CHING radzi: nawet człowiek najszlachetniejszy jest narażony na kontakt ze złem. Jeśli pozwoli, by przeniknęło ono jego naturę, będzie zgubiony i bardzo trudno będzie mu wrócić na właściwą drogę i odzyskać zaufanie ludzi szlachetnych.

 

 

Bliźnięta

 

Maj 2024 roku okaże się pełen wyzwań. Przede wszystkim pojawi się pokusa, by jak najszybciej wykorzystać okazje. Tymczasem potrzebna będzie rozwaga, by każda z nich znalazła właściwe miejsce. Przed Tobą także weryfikacja planów. Masz doskonały czas na początek nauki w wybranej dziedzinie. Niestety maj może też przynieść osłabienie fizyczne, zatem koniecznie dbaj o siebie; zdrowy jadłospis, sen i umiarkowany wysiłek fizyczny pomogą Ci stawić czoła codziennym wyzwaniom. Ostatni tydzień miesiąca da Ci szansę na start w sprawach finansowych i w życiu osobistym. Jowisz w Twoim znaku urodzeniowym łaskawym okiem spojrzy na wszystko, a Ty będziesz miał szansę na nowy start. Nie poddawaj się słomianemu zapałowi i zwątpieniu, a wszystko się uda. Znajdź też chwile dla urody. W życiu uczuciowym możliwe kryzysy, które pokażą, nad czym trzeba popracować w Twoim stałym związku.

I CHING radzi: prostota w postępowaniu zwalnia z przedwczesnych zobowiązań. Dzięki temu pozostajesz wolny i możesz robić to, co uważasz za słuszne. Poszukaj towarzystwa ludzi myślących podobnie.

 

 

Rak

 

Drogi Raku, maj 2024 roku to czas sprzyjający nowym początkom w osobistej, a także finansowej sferze życia. Aktywność w świecie materialnym i porządkowanie priorytetów życiowych to teraz Twoi sprzymierzeńcy na ścieżce życia. Twoi najbliżsi także będą Cię wspierać, jeśli włożysz wysiłek, by pozyskać ich pomoc i przychylność. Jeśli pozostajesz w stałym związku, możliwe niespodziewane odświeżenie namiętności i miłe niespodzianki. Pamiętaj, że od Ciebie także zależy to, czy partner wykazuje się inicjatywą. Możliwe poczęcie i udana przeprowadzka do nowego miejsca. Dla wielu Raków maj okaże się też początkiem nowej pracy czy nowej ścieżki w karierze zawodowej. W sferze fizycznej możesz liczyć na łaskawość aury kosmicznej, ale nie przesadzaj z niczym i nie ryzykuj. Los bywa ironiczny…

I CHING radzi: przebywając wśród ludzi, trzeba się strzec, by nie dać się wciągnąć w fałszywe przyjacielskie związki. Ludzie o podobnym sposobie myślenia powinni działać razem tylko dla osiągnięcia wspólnego celu. W przeciwnym razie czeka ich klęska i upokorzenie.

 

Lew

 

Drogi Lwie, maj 2024 roku to czas duchowych i fizycznych porządków. Twoje wiosenne motto: ”co było, to było; co ma być, to będzie”. Ciesz się chwilą, obecnością tych, których kochasz, w towarzystwie których czujesz się najlepiej. Otaczająca Cię aura energetyczna wspiera te działania, które wynikają z potrzeby duszy. Wszystkie decyzje, które płyną z Twojej wewnętrznej mądrości, przyniosą Ci satysfakcję. Jeśli zachowasz umiar, takt i staniesz na wyżynach dyplomacji, to zyskasz szacunek i podziw, których pragniesz. W sprawach zawodowych mogą pojawić się wyzwania i przejściowe kłopoty. Jeśli pragniesz nowej pracy, teraz masz doskonały czas na owocne poszukiwania. Uważaj na jadłospis, postaraj się porzucić używki. Twój organizm będzie bowiem domagać się troski.

I CHING radzi: jeśli pragniesz dokonać niezwykłego dzieła, jeśli pragniesz nowego początku w sprawach ważnych, sprzymierz się z kimś skromnym. Tak uzyskasz perspektywę, dzięki której odzyskasz poczucie równowagi i przyciągniesz szczęście.

 

Panna

 

Droga Panno, maj 2024 roku to czas wyzwań w osobistej sferze życia. Możliwe, że zanim uda Ci się osiągnąć wyznaczone cele, doświadczysz frustracji na skutek nieprzewidzianych i niezależnych od Ciebie czynników. Zrozumienie, że nie ma możliwości, by sprawować kontrolę nad otaczającym Cię światem, może okazać najważniejszym z nich… Wszystko się ułoży, gdy przyjdzie czas. Nie musisz tego kontrolować, nie musisz obawiać się o rezultaty. Teraz warto zaufać życiu i cieszyć się nim. Po prostu. Dobra wiadomość: masz zielone światło w miłości, więc daj sobie szansę, jeśli tylko pragniesz poznać kogoś godnego Ciebie. Możliwe także radosne rodzinne nowiny. Uważaj tylko na swoją dietę i dbaj o kondycję fizyczną. Zaniedbania w tej sferze szybko zemszczą się na Twoim samopoczuciu.

I CHING radzi: jeśli zachowasz skromność, zajmując wysokie stanowisko, zdobędziesz szacunek i posłuch u podwładnych i współpracowników. Jeśli zachowasz skromność na skromnym stanowisku, zostaniesz doceniony i wyniesiony ponad innych.

 

Waga

 

Droga Wago, maj 2024 roku będzie sprzyjał pasji życia, miłości i temu wszystkiemu, co robisz z potrzeby serca. Żyj chwilą, ciesz się życiem takim, jakie wiedziesz, a wszystko naturalnie zacznie układać się jak najlepiej dla Ciebie. Warto teraz docenić to, co niesie codzienne życie oraz okazywać serdeczną troskę o najbliższych. Może być i tak, że czekają Cię rozmowy w wspólnej przyszłości i nowe wyzwania. Słuchaj serca, a wszystko się ułoży dla Twojego dobra, choć może trzeba będzie pozwolić odejść temu, co się nie sprawdza. W sprawach finansowych koniecznie postaw na podnoszenie kwalifikacji i rozwijanie talentów. Dzięki temu w perspektywie kilku – kilkunastu miesięcy poprawisz swoją sytuację materialną. W sprawach zawodowych może być stagnacja, która przyczyni się do przemyślenia i zmiany niektórych nawyków.

I CHING radzi: człowiek szlachetny powinien pobudzać ludzi do pracy i wzajemnej pomocy. Tak tworzy podstawy do pokojowego współżycia społecznego i dobrobytu. Cierpliwość, poczucie odpowiedzialności za wspólne dobro pomagają tworzyć wielkie wspólne dzieła.

 

 

Skorpion

 

Drogi Skorpionie, maj 2024 roku przyniesie przede wszystkim wyzwania w sferze społecznej, partnerskiej oraz finansowej. Jeśli do tej pory postępowałeś racjonalnie i wykonywałeś obowiązki rzetelnie, to masz szansę na nowy początek w karierze i okazję do poprawy sytuacji materialnej. Jeśli zaś nie, to czeka Cię kryzys, bo przyjdzie Ci zmierzyć się z konsekwencjami Twoich wcześniejszych błędów. Zachowaj spokój i postaraj się jak najszybciej obrócić sytuację na swoją korzyść. Maj to czas łagodności na zewnątrz i dyscypliny wewnątrz. Bieżący miesiąc to także tygodnie, w których powinieneś zadbać o zdrowie. Energetyka kosmiczna nie jest dla Ciebie łaskawa, zatem nie lekceważ najdrobniejszych nawet objawów, uważaj na jadłospis i unikaj hazardowego stylu życia.

I CHING radzi: nie należy zamykać się w swoich cnotach. Powinieneś unikać osądzania innych, bo sam nie jesteś doskonały. Jeśli nie zmienisz postawy wobec siebie innych, poniesiesz klęskę i nie uda Ci się obwinić o nią innych.

 

Strzelec

 

Drogi Strzelcze, maj 2024 roku postawi Cię wobec wyboru dalszej drogi postępowania w każdej sferze życia. Jeśli postawisz na siebie, to z czasem wszystko się ułoży po Twojej myśli, choć nie obędzie się bez trudności i niespodzianek. Teraz trzeba swoje potrzeby uznać za najważniejsze. Nie poświęcaj się dla innych, rezygnując z siebie. Jeśli wykorzystasz tę radę i sprzyjające okoliczności, uwolnisz się z pułapki, w której tkwisz od pewnego czasu. Tym samym otworzysz przed sobą nowe możliwości w życiu zawodowym i osobistym. Maj nie sprzyja sprawom uczuć, więc lepiej nie przywiązuj się do nowych atrakcyjnych znajomości. Koniecznie poświęć czas, by zadbać o swoje zdrowie i urodę. Kilka tygodni samotności korzystnie wpłynie na Ciebie.

I CHING radzi: przypomnij sobie te chwile, gdy wszechświat Cię niósł niczym na skrzydłach. Wspomnienie tego stanu pomoże Ci zachować spokój i wytrwałość w trudnych chwilach. Jesteś dla siebie najważniejszy, nigdy o tym nie zapominaj.

 

Koziorożec

 

Drogi Koziorożcu, maj 2024 roku może okazać się pracowity i wesoły. Przede wszystkim przyjdzie Ci zatrzymać się, by spokojnie ocenić skutki Twoich dotychczasowych wysiłków. Poza tym okaże się, że okoliczności sprzyjają kolejnym krokom, więc trzeba będzie uchwycić właściwy moment w sprawach osobistych i społecznych. Podobnie w finansach – co nagle, to po diable. W sprawach uczuć masz zielone światło. Oznacza to, że jeśli jesteś samotnym Koziorożcem, to staniesz przed szansą, by poznać kogoś godnego Ciebie. Jeśli pozostajesz w stałym związku, to trzeba będzie podjąć decyzje o kierunku, w jakim Twój związek ma zmierzać lub… nie. Wiosnę warto poświęcić, by zadbać o zdrowie i kondycję. Badania kontrolne, nowa dieta czy zabiegi pielęgnacyjne okażą się potrzebne i satysfakcjonujące.

I CHING radzi: czasem przypadek lub ktoś przypadkowy – wędrowiec w Twoim życiu – wyrządza szkodę mimochodem. Trzeba się liczyć z tym w każdym przedsięwzięciu. Wtedy zawsze pozostaniesz panem swego losu.

 

 

Wodnik

 

Drogi Wodniku, bieżący miesiąc 2024 roku to test, na ile jesteś gotów, by rozwijać swoje możliwości na drodze ku spełnieniu w każdej dziedzinie życia. Maj postawi Cię wobec wyborów osobistych, zawodowych i społecznych. Niektóre plany i cele trzeba będzie zweryfikować. Inne trzeba będzie odłożyć w czasie na bliżej nieokreśloną przyszłość. Otaczać Cię bowiem będzie aura sprzyjająca obrachunkom i decyzjom długofalowym. Najlepiej ograniczyć aktywność na zewnątrz i skupić się na sobie, na intuicji. Paradoksalnie, mimo dość trudnej aury energetycznej, nie będziesz miał wielu powodów do narzekań. Pojawi się też wiele okazji do spędzania czasu z przyjaciółmi oraz krótkich podróży. Oszczędzaj jednak siły fizyczne i zatroszcz się o swoje zdrowie. Możliwe, że spędzisz więcej czasu w samotności.

I CHING radzi: Twoje nastawienie to klucz do sukcesów. Jeśli znajdziesz w swojej duszy miejsce – świątynię spokoju, żadne okoliczności nie wytrącą Cię ze stanu dynamicznego balansowania między walczącymi siłami wszechświata.

 

Ryby

Droga Rybo, maj 2024 roku może okazać się trudny i mało satysfakcjonujący, jeśli oczekujesz przełomu w życiu. Czeka Cię bowiem stagnacja w sferze materialnej, osobistej i społecznej. Tylko niektóre Ryby mogą liczyć na łaskawość losu. Pozostałym przyjdzie ciężko pracować, mierzyć się z frustracjami codziennej rutyny, a nawet brakiem zrozumienia u najbliższych. Możliwe burzliwe, płaczliwe rozstania i namiętne powroty. Nic nie jest pewne, ale i nic nie jest jeszcze przesądzone. Najlepiej wykorzystasz ten trudny czas, jeśli zdasz się na intuicję i nie będziesz – wbrew naciskom – oceniać siebie i innych. Nie musisz podejmować decyzji, jeśli nie czujesz się gotowa… W sprawach zawodowych dość stabilnie. Oszczędzaj finanse. Koniecznie dbaj o siebie, bo na opłakane skutki złego jadłospisu, stylu życia i stresu nie będziesz długo czekać.

I CHING radzi: uchylając się od służby na rzecz innych, ściągasz na siebie upokorzenie. Jeśli trwasz z tym błędzie, nadejdzie nieszczęście. Uważaj na żywioł ognia i wody, bo stanowią dla Ciebie zagrożenie dla zdrowia.

 

Opracowała Akia

https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/1057/Akia

Reklama

 

 


Udostępnij: