You are currently viewing Co nas czeka w lipcu?

Co nas czeka w lipcu?

  • Post author:
Udostępnij:

Chcecie wiedzieć, co Was spotka w lipcu? Przeczytajcie nasz horoskop, który powstał we współpracy z  wrozbyonline.pl.

Reklama

 Baran

Lipiec 2024 roku przyniesie przede wszystkim potrzebę weryfikacji dotychczasowych celów osobistych i zawodowych. W centrum zainteresowania znajdą się finanse i status życiowy. Jedynie Barany bezrobotne i jednocześnie poszukujące pracy skorzystają na tej energetycznej aurze. W innych przypadkach bieżący miesiąc może okazać się nieco frustrujący. W sprawach zawodowych lepiej dwa razy sprawdzić wszystko i wyjątkowo dbać o narzędzia pracy. W partnerstwie możesz okazać się wyjątkowo trudny, bo skupienie na sobie i znużenie w połączeniu z wrodzonym temperamentem będą działać jak płachta na byka przede wszystkim na Ciebie. Jeśli pozostajesz w stabilnym związku bądź szczery, ale nie rań uczuć osoby bliskiej Twojemu sercu. Jeśli jesteś samotnym Baranem, to lepiej wstrzymaj się z decyzjami w tej sferze życia. Warto też wziąć pod lupę zdrowie. Zrób badania, zwolnij tempo i koniecznie zadbaj o jadłospis. Świetny czas na urlop nad morzem.

 

Byk

 

Lipiec 2024 roku może okazać się wyzwaniem w każdej sferze życia. Uważaj na grafiki i zobowiązania, bo możesz popaść w kłopoty wyłącznie na własne życzenie. Jednocześnie niczym lew bronisz swojego terytorium i pragniesz ekspansji. Kosmiczna aura sprzyja temu, abyś rozwijał się, uczył się i wyznaczał sobie coraz to nowe cele. Postaraj się przy tym nie niszczyć dotychczasowych relacji i nie palić za sobą mostów. Unikaj postawy „albo wszystko, albo nic”. Bieżący miesiąc może bowiem przynieść kryzys w partnerstwie, a nawet czasowe rozstanie. Mogą znów dojść do głosu zadawnione urazy, na nowo wybuchnąć swary. A i Ty, drogi Byku, niezależnie od płci, jesteś bardziej niż zazwyczaj skłonny do konfrontacji, uporu i egoizmu. Pod względem materialnym lipiec okazuje się dość stabilny.

 

Bliźnięta

 

Lipiec 2024 roku nie będzie należał do najłatwiejszych w dziedzinie uczuć. Może być i bardzo gorąco, i zimno… W stałych związkach z długoletnim stażem pojawią się i ożywcze fluidy, i powrócą zadawnione urazy. Trzeba będzie zdać się na cierpliwość i poczucie humoru, a nawet trochę poudawać głuchotę, sklerozę czy też wspiąć się na wyżyny dyplomacji. Poza tym warto teraz zweryfikować dotychczasowe plany i działania zawodowe. Bliźnięta poszukujące pracy lub pragnące zmienić branżę mają szansę, by przyciągnąć do siebie korzystne okoliczności i osoby. W sferze materialnej czeka Cię jednak chwilowa stagnacja i najpewniej naprawianie błędów przeszłości. Zatem lepiej zwolnić tempo i spokojnie wszystko przemyśleć, uporządkować priorytety i oszczędzać. Ostatnia dekada lipca nowe idee, które ożywczo wpłyną na Twój rozwój osobisty. Początkowo możesz je odbierać jako wytrącanie Cię z rytmu, ale wiele dobrego wniosą z czasem do Twojego życia.

 

Rak

 

Lipiec 2024 roku sprzyja rozwojowi w osobistej sferze życia. To Twój czas w kalendarzu astrologicznym. Wenus i Merkury łaskawie wspierają twoje życie osobiste i zawodowe. Zainwestuj w swoje talenty, ucz się i skup na twórczej stronie natury. Twoja obowiązkowość i dar poświęcenia na rzecz wykonywanej pracy mogą zostać niespodziewanie docenione przez przełożonych. Raki zatrudnione na eksponowanych lub kierowniczych stanowiskach muszą liczyć się z tym, że ten miesiąc przeniesie więcej napięć; nieraz trzeba będzie wykazywać się stanowczością albo uprawiać dyplomatyczną ekwilibrystykę. Pod względem finansowym bieżący miesiąc okaże się dość stabilny, a nawet da szansę na małą nadwyżkę. Lipiec przynosi też nieharmonijną energetykę w sferze uczuć. Komplikacje, a nawet znużenie przyniosą głównie irytujące drobiazgi dnia codziennego. Nie podejmuj decyzji o rozstaniu na podstawie plotek. Nie wiąż się z kimś tylko dlatego, że obawiasz się samotnej przyszłości. Obie postawy przyniosą rozczarowanie i porażkę.

 

Lew

 

Lipiec 2024 roku okaże się dość stabilny w każdej sferze życia. Niemniej przed Tobą trudne wybory, bowiem życie nie znosi stagnacji, a Ty lubisz czuć ster w dłoniach, a teraz też wiatr we włosach. Najpewniej w sferze zawodowej będziesz chciał wiele zmienić, czemu sprzyjać będą kreatywność i partnerzy. Nadszedł czas, by skupić się i podjąć wyzwanie dynamicznego rozwoju zawodowego, zmiany pracy, podniesienia kwalifikacji. Tymczasem w sferze uczuć bieżący miesiąc okaże się – delikatnie pisząc – skomplikowany. Jeśli jakaś relacja do tej pory nie funkcjonowała wg Twoich oczekiwań, to najprawdopodobniej zechcesz ją ostatecznie zakończyć. Nie obędzie się bez kłótni, dramatycznych scen i wylewania żalów. Także w materialnej dziedzinie życia lepiej nastawić się na oszczędności, nie planować nowych wydatków. Koniec miesiąca przyniesie zdecydowane ożywienie i zapał do działania, do osiągania sukcesów. Postaraj się wtedy wygospodarować więcej czasu wyłącznie dla siebie.

 

Panna 

 

Lipiec 2024 roku to czas optymalny dla pracy, kariery i rozwoju osobistego. Warto poświęcić czas weryfikacji dotychczasowych osiągnięć oraz na zaplanować działania, wyznaczyć cele na najbliższe miesiące. Jeśli będziesz polegać na sobie, zachowasz cierpliwość, nie stracisz z oczu wyznaczonych celów, nie zwątpisz w siebie, to uda Ci się osiągnąć sukces, o którym skrycie marzysz. Tymczasem bieżący miesiąc będzie dość stabilny pod względem finansowym. Otaczająca Cię aura kosmiczna wspierać będzie Twoją kreatywność, a to sprzyja korzystnym zmianom w karierze. Nie poddawaj się ogólnej atmosferze, a znajdziesz korzystne dla siebie rozwiązania w tej dziedzinie życia. Dla samotnych Panien płci obojga bieżący miesiąc może okazać się harmonijny, a nawet przynieść miłe niespodzianki. Koniecznie trzeba też zadbać o zdrowie: regularny tryb życia, badania, więcej snu i zdrowy jadłospis.

 

Waga

 

Lipiec 2024 roku przyniesie wakacyjny odpoczynek i nowe wyzwania – głównie za sprawą Twojej, droga Wago, potrzeby pozostawienia przeszłości za sobą. W sferze uczuć samotne Wagi będą musiały jeszcze uzbroić się w cierpliwość, choć mogą pojawić się szanse na niezobowiązujące flirty czy gorące, przelotne romanse. Ogólnie aura kosmiczna sprawi, że miło spędzisz czas towarzyski. Niemniej często będziesz uciekać, by w samotności oddać się refleksji. Nie będzie to też łatwy miesiąc dla spraw zawodowych. Przed Tobą trudne chwile; napięcia na skutek konfrontacji z twardą rzeczywistością. Relacje z przełożonymi oraz współpracownikami mogą okazać się bardziej skomplikowane, a nawet niekiedy frustrujące do granic możliwości. Niektóre Wagi będą musiały zmierzyć się z zaniedbaniami z przeszłości i ponieść ich przykre konsekwencje. Niemniej bieżący miesiąc okaże się dość łaskawy w sferze materialnej. Zachowaj jednak umiar, bo oszczędności przydadzą się już niebawem.

 

Skorpion

 

Lipcowa aura energetyczna 2024 roku przyniesie namiętność w bliskich relacjach, a także konieczność zmierzenia się z trudnościami w uczuciowej sferze życia. Najpewniej przed Tobą deklaracje i naprawianie błędów. Przyjdzie Ci też spuścić z tonu i słuchać… Tym razem okaże się, że lepiej użyć wdzięku i dyplomacji. W pierwszej połowie miesiąca idealnie byłoby nieco odpocząć, by przygotować się do nowych wyzwań. Postaraj się unikać konfrontacji z przełożonymi oraz współpracownikami, ponieważ mogą wrócić dawne osobiste urazy i znów będziesz zmuszony wspiąć się na wyżyny dyplomacji, by je załagodzić. Ostatnia dekada miesiąca przyniesie nowe szanse w osobistej sferze życia i da impuls energetyczny, by więcej czasu poświęcić sobie, odpocząć na łonie natury. Wykorzystaj je, dobrze przygotowując grunt pod zmiany. Poza tym zatroszcz się o swoje zdrowie oraz nie testuj swoich granic…

 

Strzelec

 

Lipiec 2024 roku sprzyja weryfikacji i regeneracji. W centrum zainteresowania znajdą się sprawy osobiste, a szczególnie Twoje uczucia oraz relacje z bliskimi. To będzie trudna konfrontacja, choć przyniesie oczyszczenie. Unikaj obarczania innych winą za swoje słabości. Przyda się poczucie humoru, dystans i pokłady cierpliwości. Samotne Strzelce mogą liczyć na miłe niespodzianki. Niemniej prędzej staną się obiektem westchnień niż zaczną planować wspólną przyszłość. Unikaj zatem sytuacji, w których możesz się stać obiektem zazdrości i towarzyskich skandalów. Krocz prostą drogą równowagi, a krok po kroku osiągniesz to, czego w głębi duszy tak bardzo pragniesz. W sprawach zawodowych i finansowych zapanuje raczej stagnacja. Masz teraz doskonały czas, by nadrobić zaległości oraz pokazać się jako rzetelny, pracowity, kompetentny pracownik i współpracownik. Liczenie na „łaskawość losu” zdecydowanie zakończy się rozczarowaniem, więc dbaj o siebie i swoje sprawy.

 

Koziorożec

 

Lipiec 2024 roku może być łaskawy dla spraw uczuciowych i osobistych, drogi Koziorożcu. W stałych związkach nastąpi weryfikacja wszystkiego, co zostało osiągnięte do tej pory. Może to zaowocować przekonaniem o tym, że Twoja relacja przetrwa wszystko i warto w nią dalej inwestować. Może jednak stać się i tak, że podejmiesz decyzję o rozstaniu. Samotne Koziorożce będą teraz bardziej niż zwykle skłonne do ochrony prywatności i sekretnego snucia romantycznych planów. Może zdarzyć się i tak, że z uporem postanowią trwać przy obecnym stanie rzeczy i jeszcze bardziej się postarać. Warto bowiem poznawać nowych ludzi z nadzieją, że pojawi się ktoś odpowiedni. Bieżący miesiąc to także czas weryfikacji w zawodowej i finansowej sferze życia. Wszelkie zaległości będą się mścić, a braki zostaną wytknięte. Zadbaj o swoje samopoczucie, dietę i kondycję fizyczną. Koniecznie także okazuj sobie więcej czułej troski na co dzień.

 

Wodnik

 

Lipiec 2024 roku upłynie w serdecznej i harmonijnej atmosferze z osobami bliskimi Twojemu sercu. Nawet samotne Wodniczki i Wodniki będą mile zaskoczone ożywionym zainteresowaniem towarzyskim. Niemniej nie byłbyś sobą, gdybyś, drogi Wodniku, nie zapragnął spędzić więcej czasu, oddając się swojej pasji i poszerzaniu grona znajomych. Możliwe, że wycofasz się ze znajomości, które w jakiś sposób ograniczają Twoją potrzebę niezależności. Tymczasem w sprawach zawodowych bieżący miesiąc postawi Cię wobec licznych wyzwań. Albo dostosujesz się do narzuconych ograniczeń, albo zaczniesz intensywnie szukać nowych wyzwań na własną rękę. Podobnie z finansami: jeśli tylko unikniesz pokus i nie będziesz stawiać wszystkiego na jedną kartę czy w jakiś inny sposób nadwyrężać budżetu, to lipiec 2024 roku może okazać się dość stabilny.

 

Ryby

 

Lipiec 2024 roku będzie sprzyjał bujaniu w obłokach, snuciu wizji przyszłości, ale też rozwijaniu talentów i kreatywnej strony Twojej natury. Dlatego warto bardzo realistycznie podejść do spraw bytowych i rozwoju osobistego. Doskonały czas na romantyczny urlop we dwoje. Pilnuj się jednak w pracy i bardzo dbaj o swoje zdrowie. Unikaj wszelkiego ryzyka i nie daj się wciągnąć w fałszywe przyjacielskie związki. Bieżący miesiąc warto poświęcić się przede wszystkim pielęgnowaniu relacji z osobami bliskimi Twojemu sercu, pogłębianiu wiedzy oraz weryfikacji osiągnięć pod kątem rozwoju w osobistej i zawodowej sferze życia. Warto teraz zdać się na racjonalne argumenty. Gdy połączysz naturalne talenty oraz kompetencję i wiedzę zawodową, to Twoja kariera nabierze z czasem tempa. Sfera materialna dość stabilna, z niewielką tendencją zwyżkową, jeśli tylko dobrze wykorzystasz, droga Rybo, sprzyjającą aurę. Stawiaj jednak na siebie, nie oczekując protekcji.

 

 

Horoskop przygotowała Akia na podstawie astrologii i tarota.

Reklama

Udostępnij: