You are currently viewing Co Was czeka w listopadzie?

Co Was czeka w listopadzie?

  • Post author:
Udostępnij:

Co nas czeka w listopadzie? Przeczytajcie horoskop, który przygotowaliśmy we współpracy z https://www.wrozbyonline.pl/

Reklama

Baran

Drogi Baranie, przed Tobą czas przemyśleń i oceny dotychczasowych osiągnięć. Postaraj się znaleźć więcej czasu dla siebie, by w spokoju rozważyć sprawy osobiste. Możliwe, że w głębi duszy poczujesz, że teraz właśnie potrzebujesz samotności, by wsłuchać się w siebie. Warto poddać refleksji sprawy finansowe i zacząć naprawiać błędy przeszłości. Tegoroczny listopad może okazać się twórczy nie tylko dla rozwoju osobistego, ale też dla kariery. Warto zainwestować w nowe umiejętności i napisać solidny plan na przyszłość. Uważaj jednak, by nie stawiać wszystkiego na jedną kartę; unikaj ryzyka nieodwracalnych zmian. W sferze uczuć możliwe spotkania po okresie oddalenia, ożywienie i ocieplenie znajomości, także tych przyjacielskich. Dbaj o równowagę między pracą i odpoczynkiem.

I Ching radzi: Człowiek szlachetny w każdej chwili powinien być gotów do samodzielnej oceny skutków swojego postępowania. Tak uda mu się spełnić marzenia i osiągnąć cele materialne.

Byk

Drogi Byku, za sprawą Jowisza pozostajesz pod czułą i serdeczną opieką wszechświata. Listopad przyniesie jednak pokusy, by jednym krokiem przeskoczyć trudności. Powinieneś się liczyć z ograniczeniami twardej rzeczywistości, głównie w sferze osobistej. Mogą się także zdarzyć opóźnienia w projektach zawodowych, kryzys w relacjach w osobistych. Bardzo możliwe, że przyjdzie Ci zmierzyć się z błędami przeszłości, lepiej się przygotować, uczyć. Spodziewaj się także ożywienia kontaktów, które od pewnego czasu stały się dla Ciebie jedynie sentymentalnymi wspomnieniami. Warto zadbać o siebie, o dobre samopoczucie i zdrowie. Masz za to zielone światło w miłości i dla formalizacji wszelkiego typu relacji, od małżeństwa po korzystne, długoterminowe umowy.

I Ching radzi: Gdy nadchodzi czas działania, człowiek szlachetny potrafi być sobą w każdym otoczeniu i w każdych okolicznościach.

Bliźnięta

Drogi Bliźniaku, tegoroczny listopad obdarzy Cię aurą sprzyjającą zdobywaniu wiedzy, rozwojowi osobistemu. Możesz także liczyć na korzystną współpracę, nowe oferty pracy, projekty i codzienną ludzką życzliwość, jeśli tylko o nią poprosisz. Warto wykorzystać sprzyjający czas, by podnieść kwalifikacje zawodowe, zdać egzaminy, z sukcesem zakończyć trudne negocjacje. Warto także odświeżyć znajomości z dawno niewidzianymi osobami i wyjaśnić ewentualne nieporozumienia, naprawić błędy. Wzrośnie też Twoja intuicja i odzyskasz harmonię wewnętrzną. Zadbaj o zdrowie, by nie płatało Ci figli w najmniej oczekiwanych momentach. W miłości listopad będzie sprzyjał budowaniu małej stabilizacji, nowym etapom w relacjach, wspólnym podróżom.

I Ching radzi: Człowiek szlachetny umie cieszyć się chwilą, nie przegapia szans i nie zwleka z wykonywaniem obowiązków.

Rak

Drogi Raku, w listopadzie warto skupić się na tu i teraz, na chronieniu stanu posiadania i nowym początkom w tych sprawach, które uważasz za priorytetowe. Możliwe opóźnienia w projektach, nie raz, nie dwa trzeba będzie zaciskać pasa, szukając oszczędności, ale nie poddawaj się, ponieważ listopadowa aura przynosi też szansę, by zatroszczyć się o swoje potrzeby duchowe i emocjonalne, a także przejść na wyższy poziom zawodowy. W listopadzie pojawią się też przejściowe trudności w relacjach z bliskimi, a nawet konflikty na skutek zaszłości. Ten okres konfrontacji i duchowych porządków warto poświecić po prostu trosce o siebie. Niebawem droga się otworzy, gdy tylko ze spokojem zaufasz czasowi, który nadchodzi. Nie forsuj się.

I Ching radzi: Nie zawsze można działać wg własnej woli. Niemniej czas trudności warto przetrwać umacniając się w duchu i oczekując nieuniknionej zmiany.

Lew

Drogi Lwie, tegoroczny listopad przynosi złożone energie. Może to być czas korzystny dla postępów duchowych, ale pełen wyzwań w życiu codziennym, a szczególnie w miłości. Trudno będzie bowiem o harmonijną współpracę, zgodne partnerstwo i osiągnięcie porozumienia. Najprawdopodobniej zostaniesz postawiony wobec krytyki i zmuszony, by nadrobić zaległości. Unikaj kłótni, konfrontacji, jeśli naprawdę nie są konieczne. Możliwe też, że sam z siebie postanowisz przemyśleć swoje postępowanie, cele bieżące i wdrożyć poprawki lub zmienić całkowicie kierunek lub sposób działania. Nie zapominaj także o odpoczynku i trosce o siebie.

I Ching radzi: Człowiek szlachetny rozumie, że jeśli nie respektuje ograniczeń, ściąga na siebie klęskę.

Panna

Droga Panno, w listopadzie masz szansę doświadczyć, co znaczy, że szczęście sprzyja odważnym i dobrze przygotowanym. Postaraj się być bardziej asertywna, zadbaj przede wszystkim o swoje potrzeby, zajmij się realizacją swoich celów. Nikt inny nie może być ważniejszy od Ciebie. Listopadowa energetyka sprawi, że częściej oddasz się refleksji, dokąd zmierzasz, a także kim jesteś i kim chciałabyś się stać. Dotyczy to zarówno sfery materialnej, życia uczuciowego, jak i rozwoju duchowego. Najprawdopodobniej podejmiesz także radykalne decyzje, które pozwolą Ci zerwać więzy blokujące Twój rozwój osobisty oraz miłosny. Postaraj się także zaplanować aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i regularne ćwiczenia duchowe.

I Ching radzi: Człowiek szlachetny cieszy się powodzeniem, nie trwoniąc czasu na przewidywanie nieszczęścia…

Waga

Droga Wago, listopadowa aura kosmiczna pomoże Ci w sprawach zawodowych, osiągnięciu celów osobistych i spełnianiu marzeń. Warto skupić siły na nauce, zainwestować w swoje talenty i rozwój osobisty. Wszystko, co zrobisz dla swojego dobra, przyniesie Ci satysfakcję, wzmacniając poczucie wewnętrznej harmonii. Nie ulegaj pokusom i wewnętrznym słabościom, bo przyciągniesz kłopoty finansowe. Możesz również spodziewać się ożywienia kontaktów towarzyskich, ciekawych, inspirujących rozmów. Pozostajesz także w sferze wpływów korzystnych dla miłości i rodziny. Listopad sprzyja Ci w naprawianiu błędów przeszłości i wzmacnianiu więzi z osobami bliskich Twojemu sercu.

I Ching radzi: Człowiek szlachetny może spodziewać się dobrych wiadomości i liczyć na spełnienie planów zgodnych z potrzebami duszy.

Skorpion

Drogi Skorpionie, listopad 2023 roku to Twój czas prosperity i przekraczania ograniczeń. To może otworzyć przed Tobą nowe możliwości zawodowe i miłosne. Możesz nadać relacjom nowy wymiar, a i chętnie spędzisz więcej czasu z osobami bliskimi Twojemu sercu oraz przyjaciółmi. Niemniej przede wszystkim poświęcisz więcej czasu weryfikacji dotychczasowych doświadczeń i postarasz się wdrożyć skuteczne poprawki. Możliwe trudne rozmowy w życiu osobistym, choć z perspektywy czasu okażą się zbawienne. Ze względu na twarde ograniczenia rzeczywistości postaraj się unikać decyzji nieodwracalnych, szczególnie partnerskich i finansowych. Warto pamiętać, że ostatecznie wszystko się ułoży jak najlepiej dla Ciebie. Dbaj o zdrowie.

I Ching radzi: Człowiek szlachetny przyciąga ludzi do siebie przez stałą gotowość na ich przyjęcie.

Strzelec

Drogi Strzelcze, listopadowa aura kosmiczna zachęci Cię do większej aktywności społecznej i poszukiwania sposobów na spełnienie w osobistej sferze życia. Najprawdopodobniej staniesz się bardziej wrażliwy na swoje potrzeby emocjonalne, asertywny i zdecydowany. Postaraj się także być bardziej wytrwały, zawalcz o siebie, a odzyskasz poczucie wewnętrznej harmonii, nawet jeśli listopad postawi Cię wobec presji ze strony otoczenia. Bieżący miesiąc sprzyja także odnowieniu kontaktów towarzyskich, a zwłaszcza przyjacielskich. Mogą też wrócić dawne niesnaski, nierozwiązane nieporozumienia i długi. Listopad obdarzy Cię także szansami na poprawę sytuacji finansowej, choć jak ognia unikaj nieprzewidzianych wydatków. Koniecznie zadbaj o zdrowie.

I Ching radzi: Człowiek szlachetny rozumie, że jego charakter zyska, gdy porzuci towarzystwo ludzi mało wartościowych.

Koziorożec

Drogi Koziorożcu, tegoroczny listopad sprzyja Twoim finansom, karierze i życiu uczuciowemu. Korzystaj i czerp radość życia pełnymi garściami. Nie warto zadręczać się myśleniem, co będzie, gdy tylko pojawią się przejściowe trudności. Bądź cierpliwy, wierz w siebie, ucz się. Postaraj się też zachować swoje plany w sekrecie, by nie niszczyć korzystnej sytuacji rozwoju zawodowego. Uważaj na plotki i nie daj się wciągnąć w żadne intrygi. Odrzucenie schematów myślenia i działania pomoże Ci nadać Twoim sprawom zupełnie nowy kurs. Postaraj się zadbać o siebie; poświęć więcej czasu zdrowiu, urodzie oraz ćwiczeniom duchowym. Listopad zweryfikuje także niektóre znajomości z wieloletnim stażem…

I Ching radzi: Człowiek szlachetny rozumie, że prostaka należy trzymać na dystans, bez złości, ale powściągliwie.

Wodnik

Drogi Wodniku, listopad to czas optymalny, by rozpocząć odnowienie w zawodowej i finansowej sferze życia. Niczego nie osiąga się od razu, ale teraz warto wszystko uporządkować i przygotować grunt pod zmiany. W pracy przyjdzie Ci walczyć z konkurencją, wykazać się inicjatywą i kreatywnością; zmiana postawy na bardziej energiczną, a zarazem krytyczną pomoże Ci przełamać trudności. W sprawach finansowych koniecznie zachowaj czujności, ponieważ pojawią się nieprzyjemne niespodzianki, nieprzewidziane wydatki. W miłości listopad raczej okaże się czasem stagnacji i frustracji. Lepiej unikaj wrażeń, przelotnych znajomości i internetowych flirtów. Od 23 listopada aura kosmiczna znów stanie się bardziej harmonijna dla Ciebie.

I Ching radzi: W życiu stagnację trzeba przełamywać świadomym wysiłkiem. W przeciwnym razie będzie trwać, przyciągając kolejne nieszczęścia i pogłębiając uczucie izolacji.

Ryby

Droga Rybo, listopadowa aura energetyczna może okazać się twórcza, energiczna i dość skomplikowana. Dotyczy to każdej dziedziny życia. Do 22 listopada możesz liczyć, że codzienne sprawy pójdą swoim biegiem, a Ty dostaniesz zastrzyk energii i adrenaliny. Twoja natura będzie pchać Cię ku miłosnym przygodom, spełnianiu marzeń, realizacji ambicji zawodowych. Możliwe, że nie raz, nie dwa postawisz sprawy na ostrzu noża, wykazując się asertywnością. Uważaj jednak, bo sama na siebie możesz ściągnąć kłopoty finansowe i towarzyskie wskutek kaprysów i nieuwagi.  Tymczasem warto wykorzystać sprzyjającą aurę, by wzmocnić więzi miłośne, poznać kogoś nowego czy ożywić życie towarzyskie. Koniecznie zadbaj o siebie i postaraj się o więcej równowagi między relaksem oraz pracą.

I Ching radzi: Człowiek szlachetny wie, że nic nie trwa wiecznie. Nie martwi się tym, wytrwale dążąc do prawdy.

Opracowała Akia

https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/1057/Akia

Reklama

 


Udostępnij: