You are currently viewing Czas na lekturę nowego Magazynu Sami Swoi!

Czas na lekturę nowego Magazynu Sami Swoi!

  • Post author:
Udostępnij:

Zapraszamy do lektury nowego magazynu Sami Swoi. O czym piszemy? Za[powiadamy ważne wydarzenia polonijne:  52. edycję Balu Polskiego,  Słowiański Dzień Kobiet, spektakle w POSK, wystawę Szlaki nadziei w bibliotece POSK i występ Andrzeja Grabowskiego w Londynie. Prezentujemy rozmowę z Łukaszem Zalewskim, dziennikarzem muzycznym z Sami Swoi Radio – Radio – pasja na całe życie

Reklama

Mamy dla Was dwa felietony:  Schowaj buty, idzie luty – felieton Jacka Żakowskiego oraz LIST DO MOICH PARAFIAN (i nie tylko) CZĘŚĆ 1 – felieton księdza Bartosza Rajewskiego.

Piszemy o tradycjach, związanych z Dniem Kobiet i prezentujemy porady stylistki Izabeli Orłowskiej. Mamy dwa raporty Soni Grodek: Przyszłość to domy modułowe? oraz  Ginące zawody? Powracają!

W części biznesowej polecamy artykuły:  Sztuczna inteligencja kontra plagiat i  Jak powstrzymać wyższe ceny prądu?, a w dziale zdrowie: Przebadaj się na wiosnę, Sztuczna inteligencja w walce z rakiem oraz Medyczne nowinki pomogą przywracać sprawność. Jest też dodatek świąteczny, a w nim historia, zwyczaje, kuchnia, przepisy, związane z Wielkanocą.

Jest też kalendarium wydarzeń historycznych, satyry Petera Bielkowicza, strefa dzieci oraz dział Po godzinach: Jedynacy kontra rodzeństwo – kto ma lepiej?,  Joga – weź głęboki oddech,  Moim celem jest korona Miss World.

Na koniec – przydatny informator i horoskop na marzec.

Zapraszamy do lektury! Wersja elektroniczna jest tu.

Reklama

 

 


Udostępnij: