You are currently viewing Czy księżna Kate naprawdę zniknęła?

Czy księżna Kate naprawdę zniknęła?

  • Post author:
Udostępnij:

Księżna Kate ostatni raz widziana była podczas świąt Bożego Narodzenia. W połowie stycznia dowiedzieliśmy się, że przebywa w szpitalu. Potem pojawiło się oświadczenia Pałacu, w którym poinformowano, że księżna Kate przeszła operację jamy brzusznej i wróci do obowiązków dopiero po Wielkanocy.

Reklama

Tego samego dnia pojawia się informacja, że niebawem do szpitala trafi król Karol III w związku z zabiegiem związanym z prostatą. 29 stycznia w oficjalnym oświadczeniu poinformowano, że księżna Kate jest już w domu w Windsorze, czuje się coraz lepiej i kontynuuje rekonwalescencję.

Mija ponad miesiąc od informacji o operacji księżnej Kate, a w mediach zaczynają pojawiać się teorie spiskowe na jej temat. Pierwsza z nich głosi, że żona księcia Williama jest w ciąży – w końcu już wcześniej znikała z powodu uporczywych dolegliwości, gdy spodziewała się dziecka.
Oliwy do ognia dodaje fakt, że z niewiadomych przyczyn książę William nie pojawił się na uroczystości upamiętniającej zmarłego Konstantyna II Greckiego. Jak dowiedział się CNN, książę William początkowo miał pojawić się na nabożeństwie, jednak był zmuszony zrezygnować z udziału w ostatniej chwili. Miały zatrzymać go “powody osobiste”. To wzbudziło kolejne spekulacje na temat zdrowia księżnej Kate…
10 marca w Wielkiej Brytanii obchodzony jest Dzień Matki, a na profilach w mediach społecznościowych pojawia się długo wyczekiwane zdjęcie księżnej Kate z dziećmi, aktualne, które wykonał książę William. Jak wychwycili interneuci,  zdjęcie wygląda na przerobione graficznie.
Już tego samego dnia późnym wieczorem narastały kontrowersje wobec zdjęcia księżnej Kate z dziećmi. Światowe agencje zaczęły usuwać je ze swoich serwisów ze względu na manipulację przy fotografii. Zniknęło ono ze strony Agencji Associated Press czy Reuters.

11 marca  wydarzyło się coś nietypowego dla rodziny królewskiej – na oficjalnym Instagramie księcia i księżnej Walii pojawiły się przeprosiny od księżnej Kate. “Jak wielu fotografów amatorów, od czasu do czasu eksperymentuję z edycją. Chciałabym przeprosić za zamieszanie, jakie wywołało wczorajsze zdjęcie rodzinne. Mam nadzieję, że wszyscy świętujący mieli bardzo szczęśliwy Dzień Matki” – napisała. W międzyczasie powracają plotki o rzekomym romansie księcia Williama z Rose Hanbury, a nawet o ich nieślubnym dziecku. A tydzień później do mediów trafiło nagranie księżnej Kate i księcia Williama, na którym odwiedzają Windsor Farm Shop. Oboje są uśmiechnięci, a księżna wydaje się być w dobrej formie. Znów jednak nie ustają spekulacje, że wideo jest stare lub nie ma na nim Kate.

Reklama

Udostępnij: