Czytajcie wakacyjny Sami Swoi Magazyn!

  • Post author:
Udostępnij:

Wakacje w pełni! Dlatego i aktualne wydanie naszego magazynu jest lżejsze, pełne wakacyjnych treści. Możecie czytać nas w papierowej wersji, która w piątek będzie w punktach kolportażu, albo w wersji elektronicznej – link na końcu tekstu.

Reklama

W tym numerze mamy naprawdę dużo ciekawych polonijnych materiałów. Bo jest się czym chwalić. Nasz team startuje w Mistrzostwach Świata WKO 2022 w  Barnsley, Polak przepłynął Loch Ness, Polka zaprojektowała mural, który został odsłonięty w Doncaster. To tylko niektóre wydarzenia, z których możemy być dumni.

Co jeszcze znajdziecie w Sami Swoi Magazyn? Ciekawe raporty o ekspancji brytyjskich sklepów w Polsce i polskich w UK, a także o jabłkach i ich odmianach. Sporo piszemy o zdrowiu, o zdrowym odżywianiu, o zbawiennym wpływie borówek i radzimy, jak bezpiecznie zebrać się z małym dzieckiem na wakacje.

Polecamu też satyry Piotra Bielkowicza oraz kącik dla dzieci.

Mamy też, jak w każdym numerze, najważniejsze informacje, przydatne Polakom w Wielkiej Brytanii – dane i telefony najważniejszych instytucji, szkół, parafii itp. I oczywiście wielki imprezownik – czyli przydatne informacje o tym, jak można ciekawie spędzić czas w Londynie. Zapraszamy do lektury!

Reklama

Udostępnij: