You are currently viewing Jak w święta pracują placówki konsularne?

Jak w święta pracują placówki konsularne?

  • Post author:
Udostępnij:

Jak pracują polskie placówki konsularne w okresie świąteczno – noworocznym?
Godziny pracy polskich placówek dyplomatyczno-konsularnych w Zjednoczonym Królestwie (tj. Ambasady RP w Londynie oraz Konsulatów Generalnych RP w Belfaście, Edynburgu i Manchesterze) ulegną zmianie.
Ambasada RP w Londynie (w tym Wydział Konsularny i Polonii), Konsulat Generalny w Belfaście, Konsulat Generalny w Edynburgu oraz Konsulat Generalny w Manchesterze będą nieczynne w następujące dni:

Reklama

25 grudnia 2023 r. (poniedziałek);
26 grudnia 2023 r. (wtorek);
1 stycznia 2024 r. (poniedziałek);
2 stycznia 2024 r. (wtorek).
Niezbędne informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dot. wszystkich aspektów działań urzędów konsularnych są dostępne na stronie www.gov.pl/web/wielkabrytania/informacje-konsularne.

W sytuacjach nagłych – zagrożenia życia lub zdrowia obywateli polskich przebywających na terytorium Wielkiej Brytanii – wymagających pilnej interwencji konsula, możliwy jest kontakt pod numerem telefonu: +44 203 0789 621.

PAMIĘTAJ! Pod tym numerem nie są udzielane informacje dot. godzin pracy urzędów konsularnych, spraw paszportowych, wizowych, prawnych czy obywatelskich.

Telefon dyżurny jest czynny w dni robocze, w godz. 17:00-9:00, oraz całodobowo w dni wolne od pracy w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Reklama

Udostępnij: