You are currently viewing Jazzowy plan na sobotę

Jazzowy plan na sobotę

  • Post author:
Udostępnij:

Nie masz planu na sobotni wieczór w Londynie? Elina Duni & Rob Luft wystąpią 18 listopada o godz. 20:30 w Jazz Cafe POSK.

Reklama

Elina Duni & Rob Luft promują nową płytę.  “Time to Remember” to kontynuacja wyjątkowej synergii, jaka charakteryzowała ich słynny album “Lost Ships”.

ELINA DUNI I ROB LUFT: “A TIME TO REMEMBER” (ECM) – PREMIERA ALBUMU W LONDYNIE!

Elina: “Myślę, że ten album jest odzwierciedleniem naszej wspólnej pasji do muzycznego opowiadania historii, wykraczającej poza gatunek i język. Po kilku latach wspólnych tras koncertowych, nieco niekonwencjonalny skład czuje się teraz komfortowo i zamieszkuje swój własny, wyjątkowy świat dźwięków. Wydaje mi się, że to najbardziej kinowy album, jaki do tej pory nagrałam, a każda piosenka sugeruje inny film. Czerpie inspirację z naszego różnorodnego, wielojęzycznego repertuaru tradycyjnej pieśni folkowej”.

“Elinę Duni i Roba Luft łączy silna muzyczna więź, która być może dopiero teraz zaczyna pokazywać, jak głęboko potrafią wniknąć w ludzkie emocje i psychikę… Nie tylko gorąco polecam, ale wręcz nie można tego przegapić” – Jazzviews

Muzycy:

Elina Duni – wokal

Rob Luft – gitara

Tom McCredie – bas

Corrie Dick – perkusja

 

www.elinaduni.com

www.robluft.co.uk

Video 1 (“A Time to Remember”):

Video 2 (“Evasion”):

 

sobota 18 listopada 2023

Bar 19:30 / muzyka 20:30

Bilety £15 przy wejściu i na Eventbrite:

https://www.eventbrite.co.uk/e/elina-duni-rob-luft-a-time-to-remeber-tickets-673097070457?aff=oddtdtcreator

Reklama

Udostępnij: