Muzyczna uczta w sobotę w Jazz Cafe POSK

  • Post author:
Udostępnij:

Hannah Horton Quartet wystąpi w sobotę,  22 października, o godz. 19.30 w Jazz Cafe POSK.

Reklama

Hannah Horton to indywidualistka, pelna melodycznej inwencji wizjonerska saksofonistka jazzowa, kompozytorka, liderka i dziennikarka. Gwiazda brytyjskiego jazzu, jej muzyka ma korzenie w jazzie, folku i funku. Jej indywidualne i wyrafinowane brzmienie przekracza granice i robi zamieszanie na świecie.

Oficjalna artystka Henri Selmera, absolwentka prestiżowej Guildhall School of Music and Drama i Trinity Laban oraz członkini nagradzanego Women in Jazz Media, Hannah pracuje ze światem jazzu na swój własny, autentyczny sposób. Jej najnowszy album „Inside Out” zyskał uznanie krytyków na całym świecie, a ona nadal zachwyca publiczność nie tylko swoją kreatywną, fascynującą, emocjonującą i urzekającą grą, a także ciepłą i czarującą osobowością na scenie.

Prezentowała swoje umiejętności obok wielu wspaniałych artystów, takich jak m.in. Amy Winehouse, John Etheridge czy Georgia Mancio i występowała we wszystkich najbardziej znanych salach jazzowych w Wielkiej Brytanii, jak Ronnie Scott’s, Royal Festival Hall, Barbican, 606 Jazz Club i wyprzedała dwa koncert podczas London Jazz Festival 2021.

Hannah jest podekscytowana, że ​​zabierze ze sobą trasę „Inside Out” do Jazz Cafe POSK. Zagra utwory z tego albumu i nie tylko.

„Jej sztuka ma głębszy wymiar” BBC Music Magazine

„Hannah jest innowacyjna i nieustraszona” Sammy Stein

Muzycy:

Hannah Horton – saksofony tenorowy i barytonowy

Tim Lapthorn – fortepian

Rob Statham – bas

Marc Cecil – perkusja

www.hannahhorton.com

Reklama

Udostępnij: