You are currently viewing Muzyczny  miks w Jazz Cafe POSK

Muzyczny miks w Jazz Cafe POSK

  • Post author:
Udostępnij:

Tomasz Bura Group feat. Rouhangeze to zespół łączący różne style muzyczne, w tym jazz, muzykę klasyczną, filmową i elektroniczną. Grupa pod przewodnictwem pianisty Tomasza Bury wykona fragmenty swojej najnowszej EP-ki Astera wraz z nowymi kompozycjami. Na scenie do Bury dołączy wokalistka Rouhangeze, której unikalny głos dodaje eterycznej tekstury. Sekcję rytmiczną tworzą basista Max Luthert i perkusista Zoe Pascal. To połączenie pozwala Grupie Tomasz Bura łączyć różnorodne style, od improwizacji po ambientowe pejzaże dźwiękowe.

Reklama

Tomasz Bura to pianista i kompozytor, torujący swoją drogę w świecie muzyki. Dzięki rosnącej obecności na europejskiej scenie jazzowej Tomasz zachwycił publiczność w cenionych miejscach, takich jak londyński Ronnie Scott’s Jazz Club i występował na wiodących festiwalach jazzowych, w tym Jazz à Vienne we Francji.

Rouhangeze to współczesna wszechstronna wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka urodzona i wychowana na wyspie Mauritius; jej aksamitny acz emocjonalny ton glosu oddzwierciedla piękno jej ojczyzny. Jej głos urzeka swobodą, duchowym bogactwem i wszechstronnością.

Muzycy:

Tomasz Bura – fortepian, syntezatory

Rouhangeze – wokal

Max Luthert – bas

Zoe Pascal – perkusja

https://www.facebook.com/tomaszburamusic/?locale=en_GB

https://www.facebook.com/rouhangezemusic/

Tomasz Bura Group feat. Rouhangeze

sobota 4 listopada 2023
Bar 19:30 / muzyka 20:30
Bilety £15 przy wejściu i na Eventbrite: https://rb.gy/59lp5

Video 1 (“Signs” – Tomasz Bura, Rouhangeze, Joshua McKenzie): https://youtu.be/DGR-5FAjl7k

Reklama

Udostępnij: