Polka zginęła od ciosów nożem

  • Post author:
Udostępnij:

Wczoraj policja informowała o młodej kobiecie, która została znaleziona w alejce w pobliżu szkoły w dzielnicy South Ealing w zachodnim Londynie. Prawdopodobnie to  21-letnia Polka, Ania Jędrkowiak. Ofiara zmarła na miejscu zdarzenia w efekcie zadanych jej pchnięć nożem. Do zabójstwa doszło po północy z poniedziałku na wtorek. Zatrzymano mężczyznę będącego znajomym ofiary, który jest podejrzany o jej zabójstwo.

Reklama

Według “Evening Standard”, 21-letnia obywatelka Polski została znaleziona z ranami kłutymi zadanymi nożem w alejce przy Church Gardens w rejonie South Ealing. Mimo starań służb medycznych nie udało się jej uratować. W związku ze sprawą najpierw zatrzymano, a następnie wypuszczono bez postawienia zarzutów 20-letniego mężczyznę, zaś później aresztowano pod zarzutem morderstwa 29-latka, który przebywa obecnie w policyjnym areszcie.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie, jest proszony o kontakt pod numerem 101 lub anonimowo, dzwoniąc do organizacji Crimestoppers, pod numer 0800 555 111. Numer identyfikacyjny zdarzenia to 77/17MAY

Reklama

Udostępnij: