Premier w podróży poślubnej

  • Post author:
Udostępnij:

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson wyjechał wraz z żoną Carrie w podróż poślubną. Para spędza miesiąc miodowy w luksusowym hotelu w Słowenii. Johnsonowie pobrali się rok temu, a przyjęcie weselne wyprawili w lipcu tego roku.

Reklama

Para nowożeńców zatrzymała się w alpejskim luksusowym hotelu Vila Planinka w słoweńskim Jezersku nieopodal austriackiej granicy.  – Bardzo wam wszystkim dziękuję. Przede wszystkim chciałem bardzo podziękować wszystkim słoweńskim mediom za umożliwienie nam spędzenia miesiąca miodowego w ciszy i spokoju przez ostatnie kilka dni. To był absolutnie wspaniały czas. Przy okazji przepraszam, że mój słoweński nie jest zbyt dobry – żartował na konferencji przed hotelem brytyjski premier.

Johnsonowie pobrali się podczas tajnej ceremonii w londyńskiej Westminster Abbey w maju ubiegłego roku. Trzecią żoną brytyjskiego premiera została Carrie Symonds. Para wyprawiła wystawne przyjęcie weselne w lipcu, rok po ślubie, na terenie podlondyńskiej posiadłości jednego z sympatyków Partii Konserwatywnej, której liderem jest Johnson. Przyjęcie pierwotnie miało być zaraz po uroczystości ślubnej, jednak przeszkodziła w jego organizacji pandemia Covid-19 i obostrzenia.

Reklama

 


Udostępnij: