Wizz Air zatrudnia pracowników z Ukrainy

  • Post author:
Udostępnij:

Wizz Air szuka pracowników w bazach w Londynie Luton, Londynie Gatwick, Cardiff, Budapeszcie, Debreczynie, Tiranie, Larnace i Kutaisi. Firma zaprasza obywateli Ukrainy przebywających w Polsce do składania aplikacji na stanowiska personelu pokładowego w powyższych miastach. Kandydaci, którzy marzą o karierze na niebie mogą wysyłać zgłoszenia online.

Reklama

Wizz Air zatrudni Ukraińców posiadających doświadczenie w pracy personelu pokładowego, a także tych, którzy wcześniej nie pracowali w lotnictwie. Linia zapewnia nowym członkom załogi konkurencyjne wynagrodzenie, dogodny miesięczny harmonogram pracy oraz wybór wielu możliwości rozwoju zawodowego, takich jak: trenerzy, specjaliści ds. obsługi klienta lub udział w programie „Od personelu pokładowego do kapitana”. Załoga pokładowa Wizz Air może również korzystać ze zniżek na loty i bonusów dla rodziny i przyjaciół. Linia oferuje pracę w przyjaznym, wspierającym i wielokulturowym środowisku.
Od 2004 roku, z oferty Wizz Air skorzystało ponad 275 milionów pasażerów z ponad 200 lotnisk w 53 krajach. W czasie 18 lat działalności, flota linii powiększyła się do 154 samolotów typu Airbus A320/A321ceo oraz A320/A321neo. Dzięki młodej i nowoczesnej flocie, pasażerowie wybierający Wizz Air mogą cieszyć się niskimi cenami, jednocześnie podróżując samolotami zostawiającymi najniższy ślad węglowy w przeliczeniu na 1 pasażera na każdy kilometr.

Andras Rado, Senior Cabin Crew Recruitment Manager w Wizz Air powiedział: – Z radością ogłaszamy nowe wakaty dla obywateli Ukrainy, którzy chcą dołączyć do załogi pokładowej w bazach WIZZ w Londynie Luton, Londynie Gatwick, Cardiff, Budapeszcie, Debreczynie, Tiranie, Larnace i Kutaisi. Ostatnio utworzyliśmy ponad 100 miejsc pracy dla personelu pokładowego dla kandydatów z Ukrainy w Polsce – teraz przyszedł czas na kolejny krok w innych krajach. Praca w Wielkiej Brytanii, Albanii, na Cyprze, Węgrzech i w Gruzji może stać się wspaniałą szansą rozwoju. Świat WIZZ czeka na Ciebie!

Reklama

Udostępnij: