You are currently viewing Wojna na gołe pięści

Wojna na gołe pięści

  • Post author:
Udostępnij:

Polacy brali udział w sobotniej gali BAD to the BONE, jednej z największych organizacji na gołe pięści w Anglii. Dwóch zawodników Dawid Chylinski i Jan Sulecki pokazało prawdziwe serce do walki, pokonując swoich przeciwników.

Reklama

Dawid Chylinski z klubu Street Kickboxing Club przy wsparciu w narożniku trenera Artura Gronkiewicza oraz utytułowanego zawodnika Rafała Witkowskiego wygrał jednogłośną decyzją pięć rund z bardzo utytułowanym zawodnikiem z Włoch. Walka Dawida została okrzyknięta walką wieczoru, a wszyscy widzowie byli pod ogromnym wrażeniem postawy Polaka – było to pięć rund prawdziwej wojny na gołe pięści!

Drugim zawodnikiem był Jan Sulecki, trenujący w klubie Accrington Lions Boxing Club, znany między innymi z federacji Gromda. Wygrał na punkty w walce wieczoru trzy rundowy pojedynek. Janka wspierali w narożniku trenerzy i zawodnicy, Bartłomiej Król, Naff Higson, Nate Judah. – Ogromne brawa dla kibiców, którzy głośno dopingowali zawodników. Jeszcze raz bardzo dziękuję zawodnikom i kibicom za tak wspaniale emocje. Widzimy się na kolejnych turniejach i galach – zapowiada Artur Gronkiewicz.

Reklama

Udostępnij: