You are currently viewing Zdjęcie księżnej zostało zmanipulowane?

Zdjęcie księżnej zostało zmanipulowane?

  • Post author:
Udostępnij:

Pałac Kensington udostępnił pierwsze zdjęcie księżnej Kate wykonane po jej operacji. Jednak wielkie agencje prasowe, takie jak Reuters, AFP i Associated Press, wycofały się z publikacji fotografii. Wyjaśniono, że zdjęcie mogło zostać “zmanipulowane”.

Reklama

Kate Middleton przeszła w połowie stycznia operację jamy brzusznej. Księżna Walii wycofała się wówczas z życia publicznego, co zrodziło wiele spekulacji na temat stanu jej zdrowia. Pałac Kensington 10 marca opublikował w mediach społecznościowych fotografię księżnej Kate oraz jej dzieci. Szybko jednak pojawiły się wątpliwości dotyczące autentyczności zdjęcia.

Pałac Kensington opublikował zdjęcie księżnej Kate w dniu, w którym Brytyjczycy obchodzili Dzień Matki. Poinformowano, że fotografię wykonał książę William. Zdjęcie pokazuje uśmiechniętą księżną Kate, która siedzi na krześle. Towarzyszy jej trójka dzieci.
“Dziękuję za miłe życzenia i nieustanne wsparcie w ostatnich dwóch miesiącach. Życzymy wszystkim szczęśliwego Dnia Matki” – czytamy w poście, do którego dołączono fotografię.

Zdjęcie księżnej Kate pojawiło się początkowo w serwisach fotograficznych największych agencji prasowych na świecie, m.in. Reutersa, Associated Press i AFP. Niedługo potem wymienione agencje wycofały się z publikacji fotografii.

Reklama

Udostępnij: