Co Was czeka w październiku?

  • Post author:
Udostępnij:

Co Was czeka w nadchodzących dniach? Przeczytajcie horoskop, który przygotowała Akia z wrozbyonline.pl na podstawie astrologii i tarota

Reklama

 Baran

Październik 2022 roku przyniesie przede wszystkim potrzebę weryfikacji dotychczasowych celów osobistych i zawodowych. W centrum zainteresowania znajdą się finanse i status materialny. Jedynie Barany bezrobotne i jednocześnie poszukujące pracy skorzystają na tej energetycznej aurze. W innych przypadkach bieżący miesiąc może okazać się wyjątkowo pracowity i frustrujący. W sprawach zawodowych lepiej dwa razy sprawdzić wszystko i wyjątkowo dbać o narzędzia pracy. W partnerstwie możesz okazać się wyjątkowo trudny, bo skupienie na sobie i znużenie w połączeniu z wrodzonym temperamentem będą działać jak płachta na byka przede wszystkim na Ciebie. Jeśli pozostajesz w stabilnym związku, bądź szczery, ale nie rań uczuć osoby bliskiej Twojemu sercu. Jeśli jesteś samotnym Baranem, to lepiej wstrzymaj się z decyzjami w tej sferze życia. Warto też wziąć pod lupę zdrowie. Zrób badania, zwolnij tempo i koniecznie zadbaj o jadłospis.

Byk

Październik 2022 roku może okazać się wyzwaniem w każdej sferze życia. Masz teraz tendencję do kaprysów i bujania w obłokach. Uważaj na grafiki i zobowiązania, bo możesz popaść w kłopoty wyłącznie na własne życzenie. Jednocześnie niczym lew bronisz swojego terytorium i pragniesz ekspansji. Kosmiczna aura sprzyja temu, abyś rozwijał się, uczył i wyznaczał sobie coraz to nowe cele. Postaraj się przy tym nie niszczyć dotychczasowych relacji i nie palić za sobą mostów. Unikaj postawy „albo wszystko, albo nic”. Bieżący miesiąc może bowiem przynieść kryzys w partnerstwie, a nawet czasowe rozstanie. Mogą znów dojść do głosu zadawnione urazy, na nowo wybuchnąć swary. A i Ty, drogi Byku, niezależnie od płci, jesteś bardziej niż zazwyczaj skłonny do konfrontacji. Pod względem materialnym październik okazuje się dość stabilny, niemniej z tendencją zniżkową, jeśli tylko nie zaczniesz żyć nieco oszczędniej.

Bliźnięta

Październik 2022 roku nie będzie należał do najłatwiejszych w dziedzinie uczuć. Może być i bardzo gorąco, i zimno, by nie rzec – powiać arktycznym chłodem. W stałych związkach z długoletnim stażem pojawią się i ożywcze fluidy, i powrócą zadawnione urazy. Trzeba będzie zdać się na cierpliwość i poczucie humoru, a nawet trochę poudawać głuchotę, sklerozę czy też wspiąć się na wyżyny Warto teraz zweryfikować dotychczasowe plany i działania zawodowe. Bliźnięta poszukujące pracy lub pragnące zmienić branżę mają szansę, by przyciągnąć do siebie korzystne okoliczności i osoby. W sferze materialnej czeka Cię tendencja zniżkowa. Zatem lepiej zwolnić tempo i spokojnie wszystko przemyśleć, uporządkować priorytety i oszczędzać. Ostatni tydzień października przyniesie nowe idee, które ożywczo wpłyną na Twój rozwój osobisty. Początkowo możesz je odbierać jak dziwactwa, ale wiele dobrego wniosą z czasem do Twojego życia.

Rak

Październik 2022 roku sprzyja rozwojowi w osobistej sferze życia. Zainwestuj w swoje talenty, ucz się i skup na twórczej stronie aktywności zawodowej. Twoja obowiązkowość i dar poświęcenia na rzecz wykonywanej pracy mogą zostać niespodziewanie docenione przez przełożonych. Raki zatrudnione na eksponowanych lub kierowniczych stanowiskach muszą liczyć się z tym, że ten miesiąc przeniesie więcej napięć; nieraz trzeba będzie wykazywać się stanowczością albo uprawiać dyplomatyczną ekwilibrystykę. Pod względem finansowym bieżący miesiąc okaże się dość stabilny, a nawet da szansę na małą nadwyżkę. Październik przynosi też nieharmonijną energetykę w sferze uczuć. Komplikacje, a nawet znużenie przyniosą głównie irytujące drobiazgi dnia codziennego. Nie podejmuj decyzji o rozstaniu na podstawie plotek. Nie wiąż się z kimś tylko dlatego, że obawiasz się samotnej przyszłości. Obie postawy przyniosą rozczarowanie i porażkę.

Lew

Październik 2022 roku okaże się dość stabilny w każdej sferze życia. Niemniej przed Tobą trudne wybory, bowiem życie nie znosi stagnacji, a Ty lubisz czuć ster w dłoniach… Zatem w sferze zawodowej będziesz chciał wiele zmienić, czemu sprzyjać będą kreatywność i partnerzy. Nadszedł czas, by skupić się i podjąć wyzwanie dynamicznego rozwoju zawodowego, zmiany pracy, podniesienia kwalifikacji. Tymczasem w sferze uczuć październik okaże się – delikatnie pisząc – skomplikowany. Jeśli jakaś relacja do tej pory nie funkcjonowała wg Twoich oczekiwań, to najprawdopodobniej zechcesz ją ostatecznie zakończyć. Nie obędzie się bez kłótni, dramatycznych scen i wylewania żalów. Także w materialnej dziedzinie życia lepiej nastawić się na oszczędności, nie planować nowych wydatków. Ostatnie tydzień października może przynieść kryzys w osobistej sferze życia. Postaraj się wtedy wygospodarować więcej czasu wyłącznie dla siebie…

Panna

Październik to czas optymalny dla pracy, kariery i rozwoju osobistego. Warto poświęcić czas na weryfikację dotychczasowych osiągnięć oraz na zaplanowanie celów na najbliższe miesiące, a nawet 2 – 3 lata. Jeśli będziesz polegać na sobie, zachowasz cierpliwość,  nie stracisz z oczu wyznaczonych celów, nie zwątpisz w siebie, to uda Ci się osiągnąć sukces, o którym skrycie marzysz. Bieżący miesiąc będzie dość stabilny pod względem finansowym. Otaczająca Cię aura kosmiczna wspiera Twoją kreatywność, a to sprzyja korzystnym zmianom w karierze. Nie poddawaj się ogólnej atmosferze, a znajdziesz korzystne dla siebie rozwiązania w tej dziedzinie życia. Dla samotnych Panien płci obojga bieżący miesiąc może okazać się harmonijny, a nawet przynieść miłe niespodzianki. Koniecznie trzeba też zadbać o zdrowie: regularny tryb życia, badania, więcej snu i zdrowy jadłospis.

Waga

Październik 2022 roku przyniesie odpoczynek i nowe wyzwania – głównie za sprawą Twojej, droga Wago, potrzeby pozostawienia przeszłości za sobą. W sferze uczuć samotne Wagi będą musiały jeszcze uzbroić się w cierpliwość, choć mogą pojawić się szanse na niezobowiązujące flirty. Ogólnie aura kosmiczna sprawi, że spędzisz czas miło pod względem towarzyskim. Niemniej często będziesz uciekać, by w  samotności oddać się refleksji. Nie będzie to też łatwy miesiąc dla spraw zawodowych. Przed Tobą trudne chwile; napięcia na skutek konfrontacji z twardą rzeczywistością. Relacje z przełożonymi oraz współpracownikami mogą okazać się bardziej skomplikowane, a nawet niekiedy frustrujące do granic możliwości. Niektóre Wagi będą musiały zmierzyć się z zaniedbaniami z przeszłości i ponieść ich przykre konsekwencje. Niemniej bieżący miesiąc okaże się dość łaskawy w sferze materialnej. Zachowaj jednak umiar, bo oszczędności przydadzą się już niebawem.

Skorpion

Październikowa aura energetyczna 2022 roku przyniesie namiętność w bliskich relacjach, a także konieczność zmierzenia się z oporem osoby bliskiej Twojemu sercu. Tym razem okaże się, że lepiej użyć wdzięku i dyplomacji zamiast tarana. W pierwszej połowie miesiąca idealnie byłoby nieco odpocząć, by przygotować się na nowe wyzwania. Postaraj się unikać konfrontacji z przełożonymi oraz współpracownikami, ponieważ mogą wrócić dawne osobiste urazy i znów będziesz zmuszony wspiąć się na wyżyny dyplomacji, by je załagodzić. Druga połowa miesiąca przyniesie nowe szanse w osobistej sferze życia i da impuls energetyczny, by wcielać je w życie. Wykorzystaj je, pokaż, że potrafisz być pracowity, sumienny i znasz swoje miejsce w szeregu. Uważaj na zdrowie i nie testuj swoich granic finansowych.

Strzelec

Październik 2022 roku sprzyja weryfikacji w osobistej sferze życia. W centrum zainteresowania staną Twoje uczucia oraz relacje z bliskimi. To będzie trudna konfrontacja, choć przyniesie oczyszczenie. Unikaj obarczania innych winą za swoje słabości. Przyda się poczucie humoru, dystans i pokłady cierpliwości. Samotne Strzelce mogą liczyć na miłe niespodzianki. Niemniej nie można od razu planować wspólnego życia aż po grób… Unikaj zatem idealizacji i demonizacji innych ludzi. Krocz prostą drogą równowagi, a krok po kroku osiągniesz to, czego w głębi duszy tak bardzo pragniesz. W sprawach zawodowych, finansowych zapanuje raczej stagnacja. Masz teraz doskonały czas, by nadrobić zaległości oraz pokazać się jako rzetelny, pracowity, kompetentny pracownik i współpracownik. Liczenie na „łaskawość losu” zdecydowanie zakończy się rozczarowaniem, więc dbaj o siebie i swoje interesy.

Koziorożec

Październik 2022 roku to trudny czas dla Twoich uczuć, drogi Koziorożcu. W stałych związkach nastąpi weryfikacja wszystkiego, co zostało osiągnięte do tej pory. Może to  zaowocować przekonaniem o tym, że Twoja relacja przetrwa wszystko i warto w nią dalej inwestować. Może jednak stać się i tak, że podejmiesz decyzję o rozstaniu. Samotne Koziorożce będą teraz bardziej niż zwykle skłonne do ochrony prywatności. Może zdarzyć się i tak, że z uporem obwiniać będą innych o wszystko, czego nie znoszą w sobie samych… Taka postawa tylko pogłębi frustrację i gorycz samotności. Warto bowiem poznawać nowych ludzi z nadzieją, że pojawi się ktoś odpowiedni. Ważne: realnie poznawać, a nie przez klikanie… Bieżący miesiąc to także czas weryfikacji w zawodowej i finansowej sferze życia. Wszelkie zaległości będą się mścić, a braki zostaną wytknięte. Najwyższa pora porzucić stare nawyki, które blokują  rozwój zawodowy i wymarzony prestiż społeczny. Pilnuj więc, drogi Koziorożcu, by Twoje zamiary były realistyczne i sensownie rozłożone w czasie. Zadbaj o swoje zdrowie, dietę i kondycję fizyczną.

Wodnik

Październik 2022 roku upłynie w serdecznej i harmonijnej atmosferze z osobami bliskimi Twojemu sercu. Nawet samotne Wodniczki i Wodniki będą mile zaskoczone ożywionym zainteresowaniem ze strony nowo poznanych osób. Niemniej nie byłbyś sobą, gdybyś, drogi Wodniku, nie zapragnął spędzić więcej czasu w samotności. Możliwe, że wycofasz się ze znajomości, które w jakiś sposób ograniczają Twoją potrzebę niezależności. Tymczasem w sprawach zawodowych bieżący miesiąc postawi Cię wobec licznych wyzwań. Albo dostosujesz się do narzuconych ograniczeń, albo zaczniesz intensywnie szukać nowej pracy. Podobnie z finansami: jeśli tylko unikniesz pokus i nie będziesz stawiać wszystkiego na jedną kartę czy w jakiś inny sposób nadwyrężać budżetu, to październik 2022 roku może okazać się dość stabilny. Uważaj jednak na swoje zdrowie, szczególnie po 23.10.

Ryby

Październik 2022 roku będzie sprzyjał bujaniu w obłokach, snuciu wizji przyszłości, ale też rozwijaniu talentów i kreatywnej strony Twojej natury. Dlatego warto bardzo realistycznie podejść do spraw bytowych. Pilnuj się w pracy i bardzo dbaj o swoje zdrowie. Unikaj wszelkiego ryzyka i nie daj się wciągnąć w fałszywe przyjacielskie związki. Bieżący miesiąc warto poświęcić się przede wszystkim pielęgnowaniu relacji z osobami bliskimi Twojemu sercu, pogłębianiu wiedzy oraz weryfikacji osiągnięć pod kątem rozwoju w osobistej i zawodowej sferze życia. Warto teraz zdać się na intuicję. Gdy połączysz naturalne talenty oraz kompetencję i wiedzę zawodową, to Twoja kariera nabierze z czasem tempa. Sfera materialna dość stabilna, z niewielką tendencją zwyżkową, jeśli tylko dobrze wykorzystasz, droga Rybo, sprzyjającą aurę.

Reklama

Udostępnij: