You are currently viewing Ludzkie szczątki w rezerwacie koło Manchesteru

Ludzkie szczątki w rezerwacie koło Manchesteru

  • Post author:
Udostępnij:

W rezerwacie przyrody niedaleko Manchesteru znaleziono tors mężczyzny owinięty w plastik. Ludzkie szczątki odkryto również w kilku innych lokalizacjach. Policja przedstawiła dwóm POlakom, Michałowi P. i Marcinowi M. zarzut morderstwa w związku z tą sprawą.

Reklama

Na terenie rezerwatu przyrody w miejscowości Salford w pobliżu Manchesteru 4 kwietnia odkryto męski tors owinięty w plastik. Później ludzkie szczątki znaleziono jeszcze w trzech innych lokalizacjach. 29 kwietnia 68-letni Michał P. i 42-letni Marcin M. usłyszeli w tej sprawie zarzut morderstwa.

Po odnalezieniu torsu mężczyzny w rezerwacie przyrody policja rozpoczęła śledztwo, podczas którego ludzkie szczątki odkryto również w lesie i w jeziorze nieopodal Manchesteru. 29 kwietnia szczątki znaleziono także w pobliżu linii kolejowej w Eccles. Policjanci z Manchesteru uważają, że wszystkie odnalezione szczątki należą do tej samej osoby. Michał P. i Marcin M. są podejrzani o zamordowanie około 60-letniego mężczyzny.

Zdaniem policji z Manchesteru  postawienie zarzutów Michałowi P. i Marcinowi M. było możliwe dzięki trwającemu trzy tygodnie śledztwu, w które zaangażowano wielu funkcjonariuszy.

Reklama

Udostępnij: