You are currently viewing Strzelanina w Liverpoolu , 9-letnia dziewczynka nie żyje

Strzelanina w Liverpoolu , 9-letnia dziewczynka nie żyje

  • Post author:
Udostępnij:

Policja szuka bandyty, który zastrzelił dziewięcioletnią dziewczynkę w jej domu w Liverpoolu. Podobno znane jest już  nazwisko podejrzanego.

Reklama

Olivia Pratt-Korbel została zabita przez zamaskowanego napastnika w poniedziałek wieczorem. Akcja wyglądała podobno tak: 35-letni mężczyzna wbiegł do domu Olivii, a za nim mężczyzna uzbrojony w pistolet. Stało się to w momencie, jak matka dziewczynki otworzyła drzwi, aby zobaczyć, co dzieje się na zewnątrz.  Policja powiedziała, że napastnik “strzelał na oślep”, trafiając Olivię w klatkę piersiową, a jej matkę Cheryl Korbel w nadgarstek, gdy próbowała zamknąć drzwi. Następnie napastnik dwukrotnie strzelił w szczelinę w drzwiach, trafiając 35-latka w górną część ciała, po czym uciekł. Ścigany mężczyzna jest w szpitalu w ciężkim, ale nie zagrażającym życiu stanie. Detektywi jeszcze z nim nie rozmawiali i nie został aresztowany.

Bandyta został opisany jako mężczyzna około 170cm, szczupłej budowy ciała,  ubrany w czarną kurtkę, czarną kominiarkę i czarne rękawiczki.

Reklama

Udostępnij: