You are currently viewing Tragedia w Bushey

Tragedia w Bushey

  • Post author:
Udostępnij:

W okolicach Londynu trwa w środę obława na uzbrojonego w kuszę mężczyznę, który zabił trzy kobiety. Stacja BBC podała, że ofiary to żona i córki jej znanego komentatora wyścigowego, a domniemanym sprawcą jest prawdopodobnie pracownik ochrony.

Reklama

Policja poszukuje 26-letniego Kyle’a Clifforda po tym, jak w mieście Bushey w brytyjskim hrabstwie Hertfordshire we wtorek wieczorem znaleziono ciężko ranne trzy kobiety Wkrótce później zmarły.

Brytyjskie media informują, że ofiary to żona i dwie córki komentatora sportowego BBC Johna Hunta. Według służb 26-latek mógł dokonać ataku za pomocą kuszy.  Policja została wezwana do domu jednorodzinnego w Ashlyn Close, w północnej części miasta Bushey w hrabstwie Hertfordshire we wtorek tuż przed godziną 19.  Kiedy policjanci przybyli na miejsce wraz z personelem karetki pogotowia, zastali trzy kobiety z “poważnymi obrażeniami”. – Niestety, pomimo dołożenia wszelkich starań, kobiety, które prawdopodobnie były ze sobą spokrewnione, zmarły niedługo później na miejscu zdarzenia – przekazał przedstawiciel lokalnej policji.  Policja przekazała, że ofiary miały 25, 28 i 61 lat. Funkcjonariusze mówią, że był to atak “ukierunkowany”, przeprowadzony przy użyciu kuszy i prawdopodobnie jeszcze innej broni. Nadinspektor Jon Simpson z lokalnej policji nazwał zdarzenie “przerażającym”.  Później brytyjskie media, w tym BBC i “The Telegraph”, przekazały, że ofiary to żona i dwie córki komentatora jeździectwa w BBC Johna Hunta.

Reklama

Udostępnij: