Król Karol III i księżna Kate wyszli ze szpitala
Król Karol III został w poniedziałek wypisany ze szpitala w Londynie po leczeniu związanym z powiększoną prostatą. Tego samego dnia Pałac Buckingham potwierdził opuszczenie placówki przez księżną Kate, która przebywała…