Spotkania polskiego biznesu w Anglii i Szkocji

  • Post author:
Udostępnij:

We wrześniu w Londynie, a także innych miastach Anglii oraz Szkocji odbędzie się Polish Business Roadshow Online – cykl darmowych spotkań biznesowych. Eventy Online odbywać się będą za pośrednictwem platformy Zoom.

Reklama

Celem akcji jest promocja polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii, integracja polskich przedsiębiorców, a także przekazanie profesjonalnej wiedzy związanej z założeniem i prowadzeniem własnej firmy na terenie Zjednoczonego Królestwa.

Każde spotkanie potrwa ok.  2 godziny i podzielone będzie na 2 części:

Część 1. MASTERMIND

Podziel się z całą grupą swoim wyzwaniem biznesowym i weź udział w grupowej dyskusji nad Twoim problemem. Wszyscy goście oraz zaproszeni eksperci zrobią burzę mózgów, podzielą się swoim doświadczeniem, zaproponują różne rozwiązania. W ciągu kilkunastu minut otrzymasz mnóstwo inspirujących pomysłów i praktycznych porad jak rozwiązać Twój problem.

Wśród zaproszonych Ekspertów znajdziesz: prawnika, księgowego, specjalistę ds. marketingu, doświadczonego sprzedawcę produktów na platformach internetowych, itd. (lista lokalnych doradców jest inna dla każdego miasta). Uczestnicy dowiedzą się nie tylko jak otworzyć, ale również w jaki sposób rozwijać firmę w UK. Po warsztacie uczestnicy będą mogli zarezerwować indywidualne konsultacje z ekspertem w wirtualnych pokojach (Zoom Breakout Room)

Część 2. NETWORKING

Networking biznesowy, podczas, którego każdy uczestnik spotkania będzie miał okazję nawiązać nowe, cenne kontakty i wymienić wirtualne wizytówki (profil na LinkedIn). Celem networkingu jest integracja polskich przedsiębiorców działających w Wielkiej Brytanii oraz stworzenie im szans na nowe kontrakty i kolejne drogi rozwoju.

Więcej informacji na pblink.co.uk.

Reklama

Udostępnij: